Apartmán U parku

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází v příhraničním městě Volary. V okolí Volar je stále co objevovat. Můžete objevovat krásy přírody na české, německé i rakouské straně Šumavy. V blízkém okolí jsou turistické i lyžařské trasy. Známé místa např. Boubínský prales, Plešné jezero, Schwarzenberský kanál, Kubova Huť, Libínská rozhledna, Stožec, přechod Nové Údolí, Lipno a mnoho dalších.
Vybavení a služby
Nový apartmán s plně vybavenou kuchyňkou, dvěma ložnicemi s manželskou postelí, nebo se dvěmi samostatnými lůžky, koupelna se sprchovým koutem, obývák s možností přistýlky s TV a chodbou. Lze uložit kola i lyže, parkování je možné před domem.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkosti apartmánu je vlakové i autobusové nádraží. Ve městě se nachází restaurace, obchody, banky, pošta, lékařská pohotovost, plavecký bazén. V okolí je mnoho lyžařských areálů i běžeckých tras.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz