TOPlist

Apartmán U parku

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Volary
Adresa: 
Tolarova, Volary
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-721 742 045
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/uparku
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 5 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  760 m.

Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Volary počasí Volary


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmán se nachází v příhraničním městě Volary. V okolí Volar je stále co objevovat. Můžete objevovat krásy přírody na české, německé i rakouské straně Šumavy. V blízkém okolí jsou turistycké i lyžařské trasy. Známé místa např. Boubínský prales, Plešné jezero, Schwarzenberský kanál, Kubova Huť, Libínská rozhledna, Stožec, přechod Nové Údolí, Lipno a mnoho dalších.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nový apartmán s plně vybavenou kuchyňkou, dvěma ložnicemi s manželskou postelí, nebo se dvěmi samostatnými lůžky, koupelna se sprchovým koutem, obývák s možností přistýlky s TV a chodbou. Lze uložit kola i lyže, parkování je možné před domem.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti apartmánu je vlakové i autobusové nádraží. Ve městě se nachází restaurace, obchody, banky, pošta, lékařská pohotovost, plavecký bazén. V okolí je mnoho lyžařských areálů i běžeckých tras.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Eva
Informace poskytnul: Eva
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz