Poloha a dosažitelnost

Nabízíme vám ubytování v bytovém domě v apartmánu o rozloze cca 60m2, ke kterému náleží též prostorná garáž, s možností úschovy vozidla, kol, lyží apod. Loučná nad Desnou se svou částí Kouty je především mekkou lyžařů a milovníků jesenické přírody. Přímo v obci a v blízkém okolí je několik lyžařských areálů, pod Loučnou spadá i Červenohorské sedlo, jedno z nejznámějších lyžařských středisek v republice a především nový areál v Koutech s šestisedačkovou lanovkou (jedinou v ČR).

  Vybavení a služby

Apartmán nabízí pronájem pro 4 až 8 osob v celkem 2 pokojích. Ložnice a pokoje: V ložnici jsou celkem 4 lůžka - manželské lůžko a 2 patrová postel. Další 2 lůžka tvoří rozkládácí pohovka v obývacím pokoji (z materiálu vyhovujícího pro celoroční spaní) a dle domluvy jsou 2 lůžka k dispozici v kuchyni. Kuchyně je plně vybavena nádobím pro bezstarostné stravování během pobytu. Součástí je myčka, indukční varná deska, lednice s mrazničkou, elektrická trouba, mikrovlná trouba, varná konvice, toustovač, topinkovač. Sociální zařízení: WC je samostatné. Vytápění je centrální s možností regulace pomocí termoregulačních hlavic. Parkování: garáž k dispozici.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Jsou zde bohaté možnosti pěší horské turistiky, velké množství velmi dobře značených cyklostezek (asi 100km). • Za technickým divem ČR: Tisíce turistů jezdí každý rok obdivovat největší technický div České republiky, přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé Stráně, zájem je takový, že exkurze se musí předem rezervovat. • Vstříc výjimečným památkám: Kromě zimních radovánek vás obec Loučná zve k procházce po památkách. Kromě impozantního zámku s anglickým parkem je v obci množství památných křížů a hrobka slavné rodiny Kleinů. • Četné možnosti stravování: Opravdovou turistickou perlou je pak Rybářská bašta u rybníku Kocián (nachází se 100m od našeho apartmánu), kde si můžete ryby sami chytit a nechat rovnou připravit. Loučná zkrátka nezklame žádného turistu. • Turistické cíle v okolí: Velké Losiny - lázně s možností objednání procedur, termální koupaliště, zámek s unikátní obrazárnou, ruční papírna - muzeum, jeskyně Na Pomezí; Javorník - zámek s kuriózní sbírkou dýmek; Rapotín - ZOO park.

Zpět


TOPlist
  Apartmán Loučná Loučná nad Desnou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán Loučná
Ceník ubytování a stravování