Poloha a dosažitelnost

Batňovice se leží v údolí pod Jestřebími horami, poblíž Adršpachu a objekt se nachází 50m od obecního úřadu. Souřadnice na mapě N 50 30 55 a E 16 02 53. Příjezd je možný od Trutnova nebo od Hradce Králové (v České Skalici odbočit před benzinkou), případně od Náchoda přes Červený Kostelec. Dosažitelnost perfektní v jakémkoliv počasí.

  Vybavení a služby

Apartmán A je vybaven 2 lůžky s možností 2 přistýlek a apartmán B 2+2 lůžky a 2 přistýlkami. U obou apartmánů je samostatný vstup do budovy a v každém je vybavená samostaná kuchyň s linkou a samostatné sociální zařízení. K dispozici též krytý vyhřívaný bazén v období květen až září.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Ideální pro letní rekreaci, cyklistiku a výlety do okolí. V zimně místní lyžařský vlek a udržované lyžařské stopy vedoucí po Jestřebích horách. V okolí zasněžované lyžařské vleky. V sousedství je známá restaurace Bulánek s celotýdenním provozem. V místě je možné využít sportovní zařízení TJ Batňovice pro tenis, nohejbal a volejbal za velmi přijatelné ceny. Batňovice mají významnou pozici jako výchozí místo pro turistické výlety. Byly podle pověsti založeny již v 11. století. Dominantou obce je barokní kostel sv. Bartoloměje. Při toulkách po okolí si jistě oblíbíte krásnou přírodu v každém ročním období. Po týdenním pobytu zjistíte, že zbývá mnoho zajímavostí, na které nezbyl čas a jistě se ještě někdy vrátíte. Turistické zajímavosti Doporučená mapa – Podkrkonoší, Kladské Pomezí Lyžařské vleky - Radvanice- uměle zasněžováno, Chlívce, Petříkovice, Mladé Buky, Žacléř-Prkenný Důl. Lyžařské trasy - 600-700m n. m. – Jestřebí hory. Cyklostezky – v nejbližším okolí. Koupaliště, rybníky - Batňovice, Malé Svatoňovice, Červený Kostelec - Brodský, Špinka, Náchod Venkovní vyhřívaný bazén – Trutnov. Vnitřní bazén – Trutnov, Náchod. Nádrž - Česká Skalice - Rozkoš Muzea – Rtyně v Podkr., Malé Svatoňovice, Úpice, Trutnov, Náchod a další. Hrady – Skály, Vízmburk Zámky – Náchod, Nové Město, Opočno. Rozhledny, vrchy a opevnění – Žaltman, Turov Dobrošov, Hvězda Pískovcové skály – Adršpašské, Teplické, Skály. ZOO – Dvůr Králové. Sochy – Kuks Další zajímavosti – Krkonoše, Orlické hory, Ratibořice, Peklo- Nové Město n. M., návštěva Polska – Kudowa Zdrój, Klášter – Broumov a další. Vyhlídkové lety – Nové Město n. Metují., Dvůr Králové. Golf – Mladé Buky

Zpět


TOPlist
  Apartmán Eva Batňovice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán Eva
Ceník ubytování a stravování