Apartmán Eliška - Poloha, Služby, Okolí

Apartmán Eliška

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán (A 2.7) je situován v prvním nadzemním patře budovy A, dostupný bezbariérově. K dispozici je výtah a podzemní garážové stání (A 2.7). Bezproblémový příjezd i v zimním období • Dostupnost autem, v centru obce Dolní Morava odbočit vlevo (poutače ski areálu Větrný vrch), cca 150m. Apartmánový dům tvořený budovou A a B. Vjezd do podzemních garáží ze zadní strany budovy B. Autobusem (autobusová zastávka u obchodu, cca 200m), GPS: 50°7'55.956"N, 16°47'58.369"E
Vybavení a služby
Apartmán tvoří předsíň, koupelna s vanou a WC, obytná místnost s kuchyňským koutem a ložnice • K dospozici 4 lůžka v ložnici, rozkládací pohovka v obytné místnosti (2 osoby), rozkládací jídelní stůl, 6 židlí, kuchyňská linka, lednice, sklokeramická varná deska, mikrovlnka, varná konvice, toustovač, nádobí, wifi zdarma, 2x LED TV, elektrické topení, termostat, domácí telefon, rozkládací dětská postýlka • K dispozici dále sklepní box k uskladnění lyží nebo kol a velikosti 4,8m2 v přízemí budovy A a společná lyžárna v přízemí budovy A.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zimní období: Lyžařský areál Větrný vrch - přímo u apartmánu - 2 km sjezdových tratí s nejdelší skicrossovou sjezdovkou v ČR, snowpark, noční lyžování, lyžařská škola, umělé zasněžování, občerstvení na svahu (www.arealvetrnyvrch.cz) • Lyžařský areál Dolní Morava relax & sport resort (1km), 8km sjezdovek, 2 čtyřsedačkové lanovky, sáňkařská dráha, lyžařská škola, umělé zasněžování, občerstvení (www.dolnimorava.cz) • Wellnes (3km) v hotelu Vista Dolní Morava. Bazén, vířivka, finská a parní sauna, Kneippova lázeň, turecké lázně, masáže • Letní období: muzeum čs. opevnění, vojenské muzeum, rozhledny, hora Matky boží, pěší turistika, cykloturistika, atrakce areálu Dolní Morava relax & sport resort (bobová dráha, lanové centrum atd.) • Restaurace: Valevil (20m), hotel Sport (100m), Moravanka (100m), Horal (500m) • Prodejna potravin - 150m od apartmánu.
TOPlist