TOPlist

Apartmán Dana

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Jiřetíně pod Bukovu, 300m od sedačkové lanovky na Tanvaldský Špičák. Doprava: * ČD zastávka 5min * Bus zastávka 5min * 1km za Smržovkou směr Albrechtice * 7km od Jablonce nad Nisou * 15km od Harrachova
Vybavení a služby
Jde o nově zrekonstruovaný byt 3+1 v 1.podlaží bytového domu u lesa. Apartmán Vás překvapí svým novým a hlavně příjemným vybavením, 3 pokoje (4+4+2 lůžka), dobře zařízenou kuchyní, koupelnou (sprchový kout, 2 umyvadla, WC), samostné WC, balkon, kabelová TV, DVD přehrávač.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Velké sportovní a kulturní vyžití: ZIMA: lyžování 300m, dětská lyžařská škola 1,5km, běžkové tratě, Jizerská padesátka LÉTO: před domem dětské hřiště, tenis 100m, cyklistické tratě CELOROČNĚ: krytý bazén v Jablonci nad Nisou 8, Liberec Aquapark, Botanická zahrada, cyklistika, houbaření atd.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz