PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Apartmán Dana

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Albrechtice v J. H., Jiřetín p.Bukovou
Adresa: 
Jiřetín pod Bukovou 104, Albrechtice v Jizerských Horách
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 603 183 057
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartmandana.eu www.ceskehory.cz/drskova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 800 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Tanvaldský Špičák

Po domluvě

3 pokojový apartmán pod Tanvaldským Špičákem, 10 lůžek, nově zrekonstruovaný, plně vybavený, blízko na sjezdovku, běžky, cyklotrasy, ...


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Jiřetíně pod Bukovu, 300m od sedačkové lanovky na Tanvaldský Špičák. Doprava: * ČD zastávka 5min * Bus zastávka 5min * 1km za Smržovkou směr Albrechtice * 7km od Jablonce nad Nisou * 15km od Harrachova

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Jde o nově zrekonstruovaný byt 3+1 v 1.podlaží bytového domu u lesa. Apartmán Vás překvapí svým novým a hlavně příjemným vybavením, 3 pokoje (4+4+2 lůžka), dobře zařízenou kuchyní, koupelnou (sprchový kout, 2 umyvadla, WC), samostné WC, balkon, kabelová TV, DVD přehrávač.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Velké sportovní a kulturní vyžití: ZIMA: lyžování 300m, dětská lyžařská škola 1,5km, běžkové tratě, Jizerská padesátka LÉTO: před domem dětské hřiště, tenis 100m, cyklistické tratě CELOROČNĚ: krytý bazén v Jablonci nad Nisou 8, Liberec Aquapark, Botanická zahrada, cyklistika, houbaření atd.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: DANAVIA CAREERS s.r.o.
Informace poskytnul: Dana Dršková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz