Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz
České hory » Jizerské hory » Ubytování Jiřetín pod Bukovou

Ubytování - Jiřetín pod Bukovou

Ubytování Jiřetín pod Bukovou - výběr kategorie ubytování:
Vše (4)
Hotely (0)
Horské chaty (0)
Rekreační střediska (0)
Ubytovny (0)
Chaty a Chalupy (0)
Kempy (0)
Jiřetín pod Bukovou se nachází nedaleko Tanvaldu, na jihovýchodním úpatí Bukové hory. Nejstarší zmíňky o Jiřetíně pod Bukovou pochází ze 17. století, kdy patřila do Smžovského panství. V létě jsou okolní vrchy Jizerek vhodné pro turistiku, v zimě pro běžecké lyžování.
Více o místě Jiřetín pod Bukovou Jiřetín pod Bukovou - Zajímavosti v okolí
Apartmán Dana
Kategorie ubytování: Apartmány
3 pokojový apartmán pod Tanvaldským Špičákem, 10 lůžek, nově zrekonstruovaný, plně vybavený, blízko na sjezdovku Další » , běžky, cyklotrasy, ...
Orientační cena lůžko/noc:
100 Kč bez stravování
150 Kč bez stravování
200 Kč bez stravování
Tanvaldský Špičák hlásí 40 - 60 cm sněhu, Typ sněhu: zmrzlý
Apartmán u Kamenice
Kategorie ubytování: Ubytování v soukromí
Rodinný domek v tiché části obce ve vzdálenosti 1,5km od lyžařského střediska Špičák. Jedná se o bytovou jednotku Další » 3+1 s možností ubytování cca. 10 lidí (domácí mazlíčci nejsou zábranou).
Orientační cena lůžko/noc:
150 Kč bez stravování
160 Kč bez stravování
230 Kč bez stravování
Tanvaldský Špičák hlásí 40 - 60 cm sněhu, Typ sněhu: zmrzlý
Chata Rozhledna Tanvaldský Špičák a Ski chata
Kategorie ubytování: Penzion
Ubytování přímo na vrcholu Tanvaldského Špičáku v turisticky vyhledávaném regionu Jizerské hory. Ubytování od 10 osob a více.
Orientační cena lůžko/noc:
400 Kč se snídaní
400 Kč se snídaní
460 Kč se snídaní
Tanvaldský Špičák hlásí 40 - 60 cm sněhu, Typ sněhu: zmrzlý
Apartmány na Tanvaldském Špičáku
Kategorie ubytování: Apartmány
Nově zrekonstruovaný apartmán leží v obci Jiřetín pod Bukovou. Apartmán o velikosti 2+KK s balkónem se nachází Další » ve třetím patře domu s krásným výhledem na jednu z mnoha sjedovek areálu Tanvaldský Špičák.
Tanvaldský Špičák hlásí 40 - 60 cm sněhu, Typ sněhu: zmrzlý
Databáze ubytování obsahuje přímé kontakty na vlastníky ubytování v Jiřetíně pod Bukovou. Rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X