Apartmán Cardovi - Poloha, Služby, Okolí

Apartmán Cardovi

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmán se nachází v moderním středisku Dolní Morava, nedaleko lyžařského areálu. V klidné části u koryta řeky Moravy. Ideální místo pro milovníky aktivního i pasivního odpočinku. Je výchozím bodem pro horské túry, běžeckých a cyklistických tras a výletů s dětmi.
Vybavení a služby
v obývacím pokoji je rozkládací sedací souprava, jídelní stoleček s židlemi, plochá TV a samozřejmostí je WI-FI v celém objektu. Kuchyň obsahuje indukční varnou desku, elektrickou troubu, mikrovlnou troubu, ledničku s mrazákem a kompletní jídelní sety. V ložnici je velká manželská postel, a prostorná vestavěná skříň. Velká koupelna se záchodem a sprchovým koutem. Součástí apartmánu je vytápěný prostorný sklep, kam lze bezpečně uložit věci, jako jsou lyže, kola atd. Více na http://apartman-cardovi.cz/ubytovani-dolni-morava

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ski Dolní Morava, mnohé aktivity u hotelu Vista (bobová dráha, lanový park, power fun, horolezecká stěna, wellnes, atd.). V blízkosti je půjčovna kol, lyží. V okolí je mnoho přírodních i historických památek. Doporučujme výšlap na vrchol Králického Sněžníku nebo například Králickou pevnostní oblast, vojenské muzeum, pivovarské muzeum, rozhlednu Klepáč, pramen řeky Moravy, termální lázně Velké Losiny, přehradu Pastviny, jeskyně Na Pomezí, zámek Potštejn a další.
TOPlist