Apartmán Belkovi

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec Lipová - lázně se nachází ve vzdálenosti 4km od Jeseníku. Tato lázeňská obec je známa svým překrásným hornatým okolím, které po celý rok nabízí bohaté možnosti turistiky, cykloturistiky, běžeckého a sjezdového lyžování. Nejbližší autobusová zastávka u obecního úřadu je od apartmánu vzdálená 200m, vlakové nádraží je vzdáleno 750m od apartmánu.
Vybavení a služby
Nabízíme Vám ubytování v příjemném a "čistém" apartmánu a věříme, že se v něm po dobu Vašeho pobytu budete cítit dobře... Apartmán se nachází v samostatné části domu a má svůj vlastní vchod. V přízemí apartmánu je vstupní chodbička, koupelna se sprchovým koutem a WC a obývací místnost s kuchyňským koutem. V kuchyni je veškeré potřebné vybavení - lednice, mikrovlnka, nádobí, rychlovarná konvice, varná deska. V prvním patře je ložnice s pěti lůžky a možností jedné přistýlky. Parkování je možné na uzavřeném pozemku. Možnost uschování lyží a kol. Objekt je nekuřácký.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Obec Lipová - lázně a okolí svou polohou přímo vybízí k turistice a cykloturistice. V zimních měsících několik lyžařských středisek nabízí možnost sjezdového lyžování pro méně a více zdatné lyžaře - např. lyžařský areál Lázeňský vrch (200m od apartmánu), Miroslav (2km), Ramzová (8km), Petříkov (10km) a nově vybudovaný lyžařský areál v Koutech na Desnou (28km). V okolí je spousta upravených a pravidelně udržovaných běžeckých tras. Kromě turistiky a lyžování je možnost výletů do jeskyní Na Pomezí, Na Špičáku, na zámek Jánský Vrch v Javorníku, do Lázní Gräfenberg s možností využití krytého bazénu, lázeňských procedur, minigolfu a zimního kluziště, na rozhlednu Zlatý Chlum nad Jeseníkem, na rozhlednu na Borůvkové hoře u Javorníku, na přečerpávací elektrárnu Dlouhé stráně apod.
TOPlist