Apartmán Belkovi

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec Lipová - lázně se nachází ve vzdálenosti 4km od Jeseníku. Tato lázeňská obec je známa svým překrásným hornatým okolím, které po celý rok nabízí bohaté možnosti turistiky, cykloturistiky, běžeckého a sjezdového lyžování. Nejbližší autobusová zastávka u obecního úřadu je od apartmánu vzdálená 200m, vlakové nádraží je vzdáleno 750m od apartmánu.
Vybavení a služby
Nabízíme Vám ubytování v příjemném a "čistém" apartmánu a věříme, že se v něm po dobu Vašeho pobytu budete cítit dobře... Apartmán se nachází v samostatné části domu a má svůj vlastní vchod. V přízemí apartmánu je vstupní chodbička, koupelna se sprchovým koutem a WC a obývací místnost s kuchyňským koutem. V kuchyni je veškeré potřebné vybavení - lednice, mikrovlnka, nádobí, rychlovarná konvice, varná deska, čistící prostředky, utěrky látkové i papírové... V prvním patře je ložnice s pěti lůžky a možností jedné přistýlky. Je možno nachystat i dětskou postýlku. V ceně ubytování je zahrnuto povlečení. Parkování je možné na uzavřeném pozemku. Možnost uschování lyží a kol a zapůjčení dětských sání, bobů a lopat. Objekt je nekuřácký.

Pobyt se psem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Obec Lipová - lázně a okolí svou polohou přímo vybízí k turistice a cykloturistice. V zimních měsících několik lyžařských středisek nabízí možnost sjezdového lyžování pro méně a více zdatné lyžaře - např. lyžařský areál Lázeňský vrch (200m od apartmánu), Miroslav (2km), Ramzová (8km), Petříkov (10km) a nově vybudovaný lyžařský areál v Koutech na Desnou (28km). V okolí je spousta upravených a pravidelně udržovaných běžeckých tras. Kromě turistiky a lyžování je možnost výletů do jeskyní Na Pomezí, Na Špičáku, na zámek Jánský Vrch v Javorníku, do Lázní Gräfenberg s možností využití krytého bazénu, lázeňských procedur, minigolfu a zimního kluziště, na rozhlednu Zlatý Chlum nad Jeseníkem, na rozhlednu na Borůvkové hoře u Javorníku, na přečerpávací elektrárnu Dlouhé stráně apod.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz