Andulka roubenka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
PRONÁJEM UKONČEN. Chalupa se nachází v rekreační části obce Lipová-lázně v údolí mezi Šerákem a Kopřivným asi 7 km od Jeseníku a 5 km od Ramzové. Je dobře dosažitelná v létě i zimě automobilem, vlakem (Horní Lipová zastávka některých rychlíků) i autobusem.
Vybavení a služby
Objekt je pronajímán jako celek (nikoli ubytování v jednotlivých pokojích) minimálně 2 osobám a maximálně 8 osobám včetně malých dětí. K dispozici vybavená kuchyň (lednice, mražák,mikrovlnka, topinkovač, plynový sporák). Obývací pokoj s krbem. Ložnice 2x 2lůžkový pokoj, 1x 4lůžkový. Koupelna sprcha, umývadlo, 2x WC, teplou vodu ohřívá plynový kotel. Kolárna, lyžárna, zahradní nábytek, udírna, venkovní krb s posezením, pískoviště s houpačkou. Parkoviště přímo u objektu. Plynové ústřední vytápění. Bez stravy. Je třeba mít vlastní domácí obuv, ručníky, utěrky a hygienické potřeby včetně toaletního papíru.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Krytý bazén v létě otevřený do přírody v hotelu Helios cca 2 km (pod sjezdovkami). Veřejné koupaliště v Jeseníku (sauna, posilovna, atd.), krytý bazén v České Vsi, v okolí pískovny a zatopené lomy, další bazén v Priessnitzových léčebných lázních v Jeseníku. Lesní bar, letní bobová dráha v Petříkově, Adrenalin park Česká Ves (paintball, lanové centrum, terénní čtyřkolky, atd.), exkurze do Pivovaru Holba (nutno objednat předem), výlety na kánoích Kanoe rent Jeseník, vyhlídkové plavby Slezská Harta, centrum terénní cyklistiky Rychlebské stezky, Lipovské stezky. V okolí značené turistické a cykloturistické trasy, houbaření, tenisové kurty, bowling v Jeseníku, golf, jízda na koni. V zimním období je možno využít lyžařských vleků přímo v obci, a to lyžařský vlek pro děti a začátečníky cca 80 m od chalupy, lyžařský areál Miroslav - 3 vleky, umělé zasněžování, večerní lyžování, půjčovna lyžařského vybavení, restaurace, občerstvení, lyžařský areál Lázeňský vrch 2 vleky. Asi 5 km od chalupy lyžařský areál Ramzová - sedačková lanovka na Šerák, nejdelší sjezdovka v Jeseníkách, umělé zasněžování, večerní lyžování, půjčovny, restaurace. Další dobře dostupné lyžařské areály - Petříkov, Ostružná, Červenohorské sedlo, Praděd. V místě dobře upravené běžecké tratě. Tipy na výlet: krápníková jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, zámky Jánský vrch v Javorníku a Velké Losiny (termální koupaliště, muzeum ruční papírny), lázně Karlova Studánka, mechová jezírka Rejvíz, výlety do Polska (hranice cca 20 km). Obchod 1000 m od chalupy, nejbližší restaurace 80 m od chalupy. V Jeseníku velká nákupní střediska, bankomaty a další služby.
TOPlist