TOPlist

Chata Pohoda

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Kořenov
Adresa: 
Kořenov Údolí Naděje 883
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 603 422 242
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chata-pohoda.cz
www.ceskehory.cz/apohoda
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 25 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 650 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Kořenov - rozhledna Štěpánka počasí Kořenov - rozhledna Štěpánka

Kořenov - Příchovice hlásí 25 - 60 cm sněhu, Typ sněhu: vlhký

Kvalitní ubytovací zařízení na krásném klidném místě u Jizery, 100m od sjezdovky. Ráj turistů,lyžařů i kolařů. Na každém pokoji vybavená kuchyňka. Tři apartmány, tři obyčejné pokoje. Dětské hřiště, pinpong, sauna, masáže. Parkoviště zdarma. Možnost stravování.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Kořenov, Údolí Naděje, nedaleko Harrachova. Vlakem - do Kořenova nebo Harrachova. Autobusem - Kořenov odbočka. Autem - směr z Kořenova na Harrachov, odbočit hned za mostem přes Jizeru doleva.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Všechny pokoje jsou vybaveny kuchyňkou, dvou vařičem, rychlovarnou konvicí, lednicí a nádobím, dále WC, vana nebo sprchový kout. V objektu je sauna. Rozlehlý pozemek s altánem, terasou a ohništěm u objektu leží na břehu řeky Jizery. Je oázou klidu a nabízí příjemné relaxování a odpočinek. Za teplých dnů je úžasné relaxovat na vyhřátých kamenech Jizery

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

POLOHA – TA NEMÁ CHYBU / viz letecká mapa na našem webu / Jsme u řeky na pohodovém místě, obklopeném lesy. Nejsme u žádné hlavní silnice, přitom se k nám snadno dostanete vlakem, autobusem i autem – parkování také není problém. Do obchodu 5 min. pěšky, do nejbližší restaurace je to 20 metrů a moc dobře se tam vaří. V létě v okruho 50 km nenajdete pěknější terasu s... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Přemysl Klenor
Informace poskytnul: Přemysl Klenor
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz