Chata Pohoda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Kořenov, Údolí Naděje, nedaleko Harrachova. Vlakem - do Kořenova nebo Harrachova. Autobusem - Kořenov odbočka. Autem - směr z Kořenova na Harrachov, odbočit hned za mostem přes Jizeru doleva.
Vybavení a služby
Všechny pokoje jsou vybaveny kuchyňkou, dvouvařičem, rychlovarnou konvicí, lednicí a nádobím, teplá i studená voda. Pokoje se soc. zařízením i bez, viz. ceny. V objektu je sauna. Můžete si objednat masáže. Pozemek náležející k penzionu je na břehu Jizery a je na něm dětské hřiště s houpačkou - malé lanové centrum, pískovištěm, ohniště, terasa k odpočinku. Půjčíme zdarma lehátka, v zimě saně a boby. Za teplých dnů je úžasné relaxovat na vyhřátých kamenech Jizery. Rozlehlý pozemek u objektu leží na břehu řeky Jizery je oázou klidu a nabízí příjemné relaxování a odpočinek.
Rekreace a služby v okolí
POLOHA – TA NEMÁ CHYBU / viz letecká mapa na našem webu / Jsme u řeky na pohodovém místě, obklopeném lesy. Nejsme u žádné hlavní silnice, přitom se k nám snadno dostanete vlakem, autobusem i autem – parkování také není problém. Do obchodu 5 min. pěšky, do nejbližší restaurace je to 20 metrů a moc dobře se tam vaří. V létě v okruho 50 km nenajdete pěknější terasu s výhledem na řeku Jizeru. Máme strategicky ideální polohu pro mnoho atraktivních výletů na kolech, pěšky nebo v zimě na běžkách s cílem: Harrachov, Rokytnice a Paseky nad Jizerou, Mumlavské vodopády, Dvoračky, Vosecká bouda, prameny Labe, Sněžné jámy v Krkonoších a Jizerka, Bukovec, Smědava, Smrk a Souš v Jizerských horách a do Orle, v Polské části Jizerek.Doporučujeme udělat si výlet po nedávno zprovozněné železni trati z Kořenova do Sklářské Poreby. Dále se můžete přiblížit vlakem k Bozkovské dolomitové jeskyni, projít se údolím Kamenice mezi Plavy a Spálovem, po Palackého stezce. Také můžete putovat stezkou Járy Cimrmana.
TOPlist