TOPlist

Chata Pohoda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Kořenov, Údolí Naděje, nedaleko Harrachova. Vlakem - do Kořenova nebo Harrachova. Autobusem - Kořenov odbočka. Autem - směr z Kořenova na Harrachov, odbočit hned za mostem přes Jizeru doleva.
Vybavení a služby
Všechny pokoje jsou vybaveny kuchyňkou, dvou vařičem, rychlovarnou konvicí, lednicí a nádobím, dále WC, vana nebo sprchový kout. V objektu je sauna. Rozlehlý pozemek s altánem, terasou a ohništěm u objektu leží na břehu řeky Jizery. Je oázou klidu a nabízí příjemné relaxování a odpočinek. Za teplých dnů je úžasné relaxovat na vyhřátých kamenech Jizery
Rekreace a služby v okolí
POLOHA – TA NEMÁ CHYBU / viz letecká mapa na našem webu / Jsme u řeky na pohodovém místě, obklopeném lesy. Nejsme u žádné hlavní silnice, přitom se k nám snadno dostanete vlakem, autobusem i autem – parkování také není problém. Do obchodu 5 min. pěšky, do nejbližší restaurace je to 20 metrů a moc dobře se tam vaří. V létě v okruho 50 km nenajdete pěknější terasu s výhledem na řeku Jizeru. Máme strategicky ideální polohu pro mnoho atraktivních výletů na kolech, pěšky nebo v zimě na běžkách s cílem: Harrachov, Rokytnice a Paseky nad Jizerou, Mumlavské vodopády, Dvoračky, Vosecká bouda, prameny Labe, Sněžné jámy v Krkonoších a Jizerka, Bukovec, Smědava, Smrk a Souš v Jizerských horách a do Orle, v Polské části Jizerek.Doporučujeme udělat si výlet po nedávno zprovozněné železni trati z Kořenova do Sklářské Poreby. Dále se můžete přiblížit vlakem k Bozkovské dolomitové jeskyni, projít se údolím Kamenice mezi Plavy a Spálovem, po Palackého stezce. Také můžete putovat stezkou Járy Cimrmana.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz