PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Beskydy » Ubytování » Blatnička » Penzion Vinařství Minařík

Penzion Vinařství Minařík

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Blatnička
Adresa: 
Blatnička 41, 696 71 Blatnička
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-774 331 619
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.vino-minarik.cz www.ceskehory.cz/vinarstvi-minarik
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 46 lůžek

Wi-Fi

Po domluvě

Naše ubytování Vinařství Minařík se nachází v kouzelné jihomoravské obci Blatnička v okrese Hodonín. Během celého roku Vás rádi přivítáme v 19. pokojích s celkovou kapacitou až pro 46 osob. Přímo v objektu se nachází vinárna s vinnými sklípky, kde můžete ochutnat naše kvalitní odrůdy vín.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytování Vinařství Minařík se nachází v kouzelné jihomoravské obci Blatnička v okrese Hodonín. S parkováním si nedělejte starosti, přímo u objektu zaparkujete až 20 aut.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Během celého roku Vás rádi přivítáme v 19. pokojích s celkovou kapacitou až pro 46 osob. 6 dvoulůžkových pokojů,, 8 dvoulůžkových pokojů s vlastní koupelnou, 2 třílůžkové pokoje, 2 čtyřlůžkové pokoje, 1 čtyřlůžkový pokoj s vlastní toaletou. Pokoje disponují manželskými nebo samostatnými postelemi. Na každém se nachází televize. Některé 2-lůžkové mají vlastní... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Až budete v Blatničce, nezapomeňte navštívit Muzeum lidových pálenic, vzdálené přibližně 8 km od obce. Pěkný zážitek si odnesete z návštěvy expozice lidového bydlení Vlčnov, hvězdárny Veselí nad Moravou a výletního areálu Salaš Travičná. Pohled na krásnou přírodu si vychutnáte z rozhleden Šumárník, Travičná a z vyhlídkové věže Poľana. V létě se vykoupete na koupališti... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Vinařství Minařík
Informace poskytnul: Miroslav Minařík
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz