Penzion Vinařství Minařík

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Ubytování Vinařství Minařík se nachází v kouzelné jihomoravské obci Blatnička v okrese Hodonín. S parkováním si nedělejte starosti, přímo u objektu zaparkujete až 20 aut.
Vybavení a služby
Během celého roku Vás rádi přivítáme v 19. pokojích s celkovou kapacitou až pro 46 osob. 6 dvoulůžkových pokojů,, 8 dvoulůžkových pokojů s vlastní koupelnou, 2 třílůžkové pokoje, 2 čtyřlůžkové pokoje, 1 čtyřlůžkový pokoj s vlastní toaletou. Pokoje disponují manželskými nebo samostatnými postelemi. Na každém se nachází televize. Některé 2-lůžkové mají vlastní koupelnu, jeden 4-lůžkový má vlastní toaletu. Pro zbytek pokojů je k dispozici sdílený sprchový kout nebo vana a společné toalety. Na patře najdete dva kuchyňské koutky s mikrovnlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a chladničkou. Jeden je vybaven plynovým, zatímco druhý elektrickým sporákem. V přízemí je situována další kuchyň, vybavená elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, mrazákem a jídelním posezením. Ve společenské místnosti se o příjemnou atmosféru postará krb a posedíte si tu s přáteli či s rodinou u televize nebo při hraní karet. Bezplatné WiFi

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Až budete v Blatničce, nezapomeňte navštívit Muzeum lidových pálenic, vzdálené přibližně 8 km od obce. Pěkný zážitek si odnesete z návštěvy expozice lidového bydlení Vlčnov, hvězdárny Veselí nad Moravou a výletního areálu Salaš Travičná. Pohled na krásnou přírodu si vychutnáte z rozhleden Šumárník, Travičná a z vyhlídkové věže Poľana. V létě se vykoupete na koupališti Lipov, Vlčnov, Uherský Brod, na Nivnické Riviéře nebo v aquaparku Uherský Brod. V zimě si zasportujete v nejbližším Skiparku Filipov, ski areálu Nová Lhota, lyžařském areálu Štrbáň nebo v Ski Lande Stará Myjava. Pokud chcete zažít neopakovatelnou dovolenou v nejkrásnější části Moravy, neváhejte navštívit naše Ubytování Vinárna Minařík. Už nyní se na Vás těšíme!
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz