TOPlist

Penzion v zahradě

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Vrbno pod Pradědem
Adresa: 
Ludmila Bergerová, Vrbno pod Pradědem
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-737 706 834, 737 523 842, penzion 554254469, privat 554 212 207
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionvzahrade.cz
www.ceskehory.cz/penzionvzahrade
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 20 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 550 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Praděd počasí Praděd

počasí Ski Arena Vrbno počasí Ski Arena Vrbno

Praděd hlásí 120 - 150 cm sněhu, Typ sněhu: zmrzlý

Rodinný penzion v zahradě nabízí ubytování v 6 pokojích se společným sociálním zařízením a jednom 2 pokojovém bytě pro 5 osob. Kapacita penzionu je 20 osob. Parkování v areálu pro 5 automobilů. Krásná okrasná zahrada, venkovní posezení.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází v okrajové části Vrbna pod Pradědem (Železná).Za domem teče řeka Opava. Přibližně 300m od zastávky ČSAD, 1,5km od zastávky ČD. Po domluvě je možný odvoz autem od ČD.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

K dispozici jsou 2 samostatné byty, 6+1 s 15 lůžky (2 a 3 lůžkové pokoje) a 2+1 pro 5 osob. V přízemí 6+1 se nachází obytná hala s plně vybavenou kuchyní, jídelnou, koupelnou s WC. V 1.NP 6 pokojů s 15 lůžky, WC, koupelna s vanou a obývací pokoj s TV SAT. K dispozici pračka, 2 TV SAT, video, PC s internetem, 2 lednice, mraznička, mikrovlnka. V bytě 2+1 je plně... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí je 200km cyklostezek, které vedou okolo penzionu společně s turistickými značkami. V Vrbně se nachází lyžařský vlek a další v blízkém okolí. Lyžařské běžecké tratě v okolí Vrbna pod Pradědem jsou upravovány od hřbitova po loukách rolbou směrem k lyžařskému vleku až k nástupnímu místu na LBT, kde je informační tabule. Rolbou jsou projeté LBT až na křižovatku... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ludmila Bergerová
Informace poskytnul: Jan Berger
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz