Penzion v zahradě

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v okrajové části Vrbna pod Pradědem (Železná).Za domem teče řeka Opava. Přibližně 300m od zastávky ČSAD, 1,5km od zastávky ČD. Po domluvě je možný odvoz autem od ČD.
Vybavení a služby
K dispozici jsou 2 samostatné byty, 6+1 s 15 lůžky (2 a 3 lůžkové pokoje) a 2+1 pro 5 osob. V přízemí 6+1 se nachází obytná hala s plně vybavenou kuchyní, jídelnou, koupelnou s WC. V 1.NP 6 pokojů s 15 lůžky, WC, koupelna s vanou a obývací pokoj s TV SAT. K dispozici pračka, 2 TV SAT, video, PC s internetem, 2 lednice, mraznička, mikrovlnka. V bytě 2+1 je plně vybavená kuchyň s lednicí, mikrovlnkou. TV SAT, PC s internetem.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí je 200km cyklostezek, které vedou okolo penzionu společně s turistickými značkami. V Vrbně se nachází lyžařský vlek a další v blízkém okolí. Lyžařské běžecké tratě v okolí Vrbna pod Pradědem jsou upravovány od hřbitova po loukách rolbou směrem k lyžařskému vleku až k nástupnímu místu na LBT, kde je informační tabule. Rolbou jsou projeté LBT až na křižovatku směrem na Annaberg, raketovka a louky nad hřbitovem. Ostatní tratě (směrem na Malou Hvězdu) jsou upravovány pouze skútrem. Lázně Karlova Studánka je vzdálena cca 6 m.
TOPlist