TOPlist

Penzion v zahradě

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v okrajové části Vrbna pod Pradědem (Železná).Za domem teče řeka Opava. Přibližně 300m od zastávky ČSAD, 1,5km od zastávky ČD. Po domluvě je možný odvoz autem od ČD.
Vybavení a služby
K dispozici jsou 2 samostatné byty, 6+1 s 15 lůžky (2 a 3 lůžkové pokoje) a 2+1 pro 5 osob. V přízemí 6+1 se nachází obytná hala s plně vybavenou kuchyní, jídelnou, koupelnou s WC. V 1.NP 6 pokojů s 15 lůžky, WC, koupelna s vanou a obývací pokoj s TV SAT. K dispozici pračka, 2 TV SAT, video, PC s internetem, 2 lednice, mraznička, mikrovlnka. V bytě 2+1 je plně vybavená kuchyň s lednicí, mikrovlnkou. TV SAT, PC s internetem.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V okolí je 200km cyklostezek, které vedou okolo penzionu společně s turistickými značkami. V Vrbně se nachází lyžařský vlek a další v blízkém okolí. Lyžařské běžecké tratě v okolí Vrbna pod Pradědem jsou upravovány od hřbitova po loukách rolbou směrem k lyžařskému vleku až k nástupnímu místu na LBT, kde je informační tabule. Rolbou jsou projeté LBT až na křižovatku směrem na Annaberg, raketovka a louky nad hřbitovem. Ostatní tratě (směrem na Malou Hvězdu) jsou upravovány pouze skútrem. Lázně Karlova Studánka je vzdálena cca 6 m.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz