PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion U Lípy

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Josefův Důl
Adresa: 
Josefův Důl 149, 468 44 Josefův Důl
Web adresa:
www.ceskehory.cz/penzion-jizerky
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Rodinný penzion v Josefově Dole nabízí 30 pevných lůžek v šesti útulných pokojích bez příslušenství + 2 pokoje s příslušenstvím. Jídelna/společenská místnost s barem, lyžárna/kolárna, venku pak ohniště, krytá i otevřená letní terasa s občerstvením a parkoviště.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází v Josefově Dole v údolí Jizerských hor na konečné zastávce místní lokálky, která navazuje na vlakové spoje ze všech koutů naší vlasti. Penzion je vzhledem ke svému umístění dobře dostupný v létě i v zimě. Parkoviště.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Náš penzion Vám nabízí 30 pevných lůžek v šesti útulných pokojích bez příslušenství + 2 pokoje s příslušenstvím. Pokoje bez příslušenství se nacházejí v patře, kde rovněž naleznete 2 koupelny se sprchovým koutem, dvěma umyvadly a WC + 2 samostatná WC s umyvadlem. Pokoje s příslušenstvím - každý s koupelnou se sprchou, WC a umyvadlem - jsou umístěny v přízemí, kde se... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V letním období jistě přijde vhod koupání v nedalekém přírodním koupališti. Děti si užijí zábavu na pískovišti a prolézačkách v areálu penzionu, zatímco rodiče si mohou posedět na terase a kochat se pohledem na protékající potok Jedlová. Večer si pak společně můžete opéct špekáčky na ohništi. V zimě si zalyžujete na nedalekém místním vleku Bukovka nebo ve... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Penzion U Lípy s.r.o.
Informace poskytnul: Pavel Špicar
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz