TOPlist

Penzion U Lípy

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v Josefově Dole v údolí Jizerských hor na konečné zastávce místní lokálky, která navazuje na vlakové spoje ze všech koutů naší vlasti. Penzion je vzhledem ke svému umístění dobře dostupný v létě i v zimě. Parkoviště.
Vybavení a služby
Náš penzion Vám nabízí 30 pevných lůžek v šesti útulných pokojích bez příslušenství + 2 pokoje s příslušenstvím. Pokoje bez příslušenství se nacházejí v patře, kde rovněž naleznete 2 koupelny se sprchovým koutem, dvěma umyvadly a WC + 2 samostatná WC s umyvadlem. Pokoje s příslušenstvím - každý s koupelnou se sprchou, WC a umyvadlem - jsou umístěny v přízemí, kde se rovněž nachází jídelna/společenská místnost s barem, 2 samostatná WC, dále lyžárna/kolárna, venku pak ohniště, krytá i otevřená letní terasa s občerstvením a parkoviště. Wifi připojení k internetu a parkování jsou pro naše hosty zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V letním období jistě přijde vhod koupání v nedalekém přírodním koupališti. Děti si užijí zábavu na pískovišti a prolézačkách v areálu penzionu, zatímco rodiče si mohou posedět na terase a kochat se pohledem na protékající potok Jedlová. Večer si pak společně můžete opéct špekáčky na ohništi. V zimě si zalyžujete na nedalekém místním vleku Bukovka nebo ve vzdálenějším josefodolském lyžařském areálu Lucifer, který poskytuje veškeré zázemí, vybavení a služby hlavně pro rodiny s malými dětmi a nenáročné lyžaře. Zdatnější lyžaři, ale i rodiny s dětmi, si mohou zajet skibusem, vláčkem nebo vlastní dopravou do nedalekých Albrechtic do velkého lyžařského areálu Tanvaldský Špičák s několika vleky, sedačkovými lanovkami a kompletním zázemím pro rodiče i děti. Pro milovníky běžkařského sportu je pak na dosah obec Bedřichov, odkud je ideální nástup do běžeckých stop Jizerské magistrály.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz