TOPlist

Penzion Schwarz

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Dolní Dvořiště
Adresa: 
Dolní Dvořiště 98, 382 72
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 602 377 162, +420 723 745 112
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.dvoriste.cz
www.ceskehory.cz/schwarz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 13 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  630 m.

Po domluvě

Lipno hlásí 40 - 60 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Penzion se nachází v Dolním Dvořišti na hranici s Rakouskem. Celková kapacita je 13 lůžek včetně přistýlek. V penzion jsou 2x dvoulůžkové pokoje,1x jednolůžkový pokoj, 1x apartmán s kuchyň.koutem pro 5-7 osob. TV, WiFi připojení,úschovna kol za poplatek.Jednodenní i vícedenní pobyty.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází v Novohradských horách v Dolním Dvořišti, téměř na hranici s Rakouskem v malebné jihočeské vesničce na břehu řeky Malše.Ubytování je možné jak pro 1- 2 osoby tak i velké skupiny 13 osob. Pobyty nabízíme jednodenní,víkendové,týdenní či dlouhodobější.Pokoje jsou 1,2 lůžkové,apartmán 4-6 lůžkový s kuchyňským koutem, TV, Wi-Fi připojení. V místě... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Poskytujeme ubytování bez stravy, po domluvě možná snídaně. V apartmánu možnost vlast. vaření.Vybavená kuchyně - lednice, dvojvařič, mikrovlnka, varná konvice. K dispozici je venkovní posezení.Úschovna kol, garáž pro motorky za poplatek,parkování na pozemku.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti je restaurace s dobrou kuchyní i menu, cukrárna, solárko, ternisové kurty, koutek pro děti. Koupání v Lipenské přehradě 20 km, půjčovna raftů Vyšší Brod 15 km, Hrad Rožmberk 15 km, Český Krumlov památky Unesco 20 km, Hluboká zámek, ZOO, koupaliště 40 km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Schwarz Ladislav
Informace poskytnul: Schwarzová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz