Penzion Schwarz

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v Novohradských horách v Dolním Dvořišti, téměř na hranici s Rakouskem v malebné jihočeské vesničce na břehu řeky Malše. Ubytování je možné jak pro 1-2 osoby tak i skupiny 11 osob. Pobyty nabízíme jednodenní, víkendové, týdenní či dlouhodobější. Pokoje jsou 1,2,3 lůžkové, apartmán 5 lůžkový s kuchyňským koutem, TV, Wi-Fi připojení. V místě možnost rybaření, houbaření, cyklostezky, tenis, v okolí velké množství historických památek.
Vybavení a služby
Poskytujeme ubytování bez stravy, po domluvě možná snídaně. V apartmánu možnost vlast. vaření. Vybavená kuchyně - lednice, dvojvařič, mikrovlnka, varná konvice. K dispozici je venkovní posezení. Úschovna kol, garáž pro motorky za poplatek, parkování na pozemku.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkosti je restaurace s dobrou kuchyní i menu, ternisové kurty, koutek pro děti. Koupání v Lipenské přehradě 25km, půjčovna raftů Vyšší Brod 15km, Hrad Rožmberk 15km, Český Krumlov památky Unesco 25km, Hluboká zámek, ZOO, koupaliště 40km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz