České hory » Beskydy » Ubytování » Pulčín » Penzion Pulčínské skály

Penzion Pulčínské skály

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Francova Lhota, Pulčín
Adresa: 
Pulčín 22
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 824 664, 602 735 790
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.pulcinskeskaly.cz
www.ceskehory.cz/penzionpulcinske

kapacita  kapacita: 22 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  733 m.


Poloha a dosažitelnost

Pulčínské skály (CHKO – Beskydy] – Ráj pro turisty, horolezce, ale také klid hledající poutníky a romantiky. Nacházejí se v jihozápadní částí Javorníků v nadmořské výšce 510 až 733 m, v sousedství obce Pulčín – Francova Lhota, asi 18km od Vsetína směr Slovensko – Púchov. Penzion – příznačně pojmenován „PULČÍNSKÉ SKÁLY“, byl vystaven na místě původního selského... více >>

Vybavení a služby

V penzionu jsou k pronájmu dva dvoulůžkové apartmány s přistýlkou a kuchyní s vlastními vchody, bezbarierový pokoj s dvoulůžkem pro vozíčkáře. Dále v přízemí se nachází kuchyně, recepce s jídelnou – školící místnosti. V horním podlaží se nachází sedm pokojů s celkovou ubytovací kapacitou osmnácti lůžek, vždy s vlastní koupelnou - WC, TV a WI-FI. Restaurant... více >>

Rekreace a služby v okolí

Národní přírodní rezervaci Pulčínské skály nalezneme v jihovýchodní části CHKO Beskydy, asi 0,5km severně od obce Pulčín. Pulčínské skály jsou největším moravským skalním labyrintem, který se nachází v nadmořské výšce 600-750m. Pulčínské skály nemohou rozlohou konkurovat známým Českým skalním městům, jako jsou Prachovské skály nebo Adršpach, ale i jejich návštěva je... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Gabriela Fridrichová
Informace poskytnul: Gabriela Fridrichová
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz