Penzion Pulčínské skály

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pulčínské skály (CHKO – Beskydy] – Ráj pro turisty, horolezce, ale také klid hledající poutníky a romantiky. Nacházejí se v jihozápadní částí Javorníků v nadmořské výšce 510 až 733 m, v sousedství obce Pulčín – Francova Lhota, asi 18km od Vsetína směr Slovensko – Púchov. Penzion – příznačně pojmenován „PULČÍNSKÉ SKÁLY“, byl vystaven na místě původního selského stavení, nachází se na konci obce Pulčín, kde končí asfaltová silnice a mění se v kamennou pěšinu, směřující do luk, lesů a skal.
Vybavení a služby
V penzionu jsou k pronájmu dva dvoulůžkové apartmány s přistýlkou a kuchyní s vlastními vchody, bezbarierový pokoj s dvoulůžkem pro vozíčkáře. Dále v přízemí se nachází kuchyně, recepce s jídelnou – školící místnosti. V horním podlaží se nachází sedm pokojů s celkovou ubytovací kapacitou osmnácti lůžek, vždy s vlastní koupelnou - WC, TV a WI-FI. Restaurant Stodola – nachází se v areálu penzionu a tvoří restaurační základ s občerstvovnou pro turisty.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Národní přírodní rezervaci Pulčínské skály nalezneme v jihovýchodní části CHKO Beskydy, asi 0,5km severně od obce Pulčín. Pulčínské skály jsou největším moravským skalním labyrintem, který se nachází v nadmořské výšce 600-750m. Pulčínské skály nemohou rozlohou konkurovat známým Českým skalním městům, jako jsou Prachovské skály nebo Adršpach, ale i jejich návštěva je zajímavá a vhodná pro rodinné výlety. • Pulčínské skály - skalní labyrint je rozeset po jihovýchodním úpatí kopce Hradisko, kdy chaoticky naskládané obrovské balvany místy tvoří řady a stěny. Jejich výška je i 20m a délka až 250m, ale velikost skalisek dostatečně nevynikne, protože jsou zakryty lesním porostem a jen část skalního masívu je viditelná z protějšího kopce od vesnice Pulčín.
TOPlist