Penzion Pulčínské skály

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pulčínské skály (CHKO – Beskydy] – Ráj pro turisty, horolezce, ale také klid hledající poutníky a romantiky. Nacházejí se v jihozápadní částí Javorníků v nadmořské výšce 510 až 733 m, v sousedství obce Pulčín – Francova Lhota, asi 18km od Vsetína směr Slovensko – Púchov. Penzion – příznačně pojmenován „PULČÍNSKÉ SKÁLY“, byl vystaven na místě původního selského stavení, nachází se na konci obce Pulčín, kde končí asfaltová silnice a mění se v kamennou pěšinu, směřující do luk, lesů a skal.
Vybavení a služby
V penzionu jsou k pronájmu dva dvoulůžkové apartmány s přistýlkou a kuchyní s vlastními vchody, bezbarierový pokoj s dvoulůžkem pro vozíčkáře. Dále v přízemí se nachází kuchyně, recepce s jídelnou – školící místnosti. V horním podlaží se nachází sedm pokojů s celkovou ubytovací kapacitou osmnácti lůžek, vždy s vlastní koupelnou - WC, TV a WI-FI. Restaurant Stodola – nachází se v areálu penzionu a tvoří restaurační základ s občerstvovnou pro turisty.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Národní přírodní rezervaci Pulčínské skály nalezneme v jihovýchodní části CHKO Beskydy, asi 0,5km severně od obce Pulčín. Pulčínské skály jsou největším moravským skalním labyrintem, který se nachází v nadmořské výšce 600-750m. Pulčínské skály nemohou rozlohou konkurovat známým Českým skalním městům, jako jsou Prachovské skály nebo Adršpach, ale i jejich návštěva je zajímavá a vhodná pro rodinné výlety. • Pulčínské skály - skalní labyrint je rozeset po jihovýchodním úpatí kopce Hradisko, kdy chaoticky naskládané obrovské balvany místy tvoří řady a stěny. Jejich výška je i 20m a délka až 250m, ale velikost skalisek dostatečně nevynikne, protože jsou zakryty lesním porostem a jen část skalního masívu je viditelná z protějšího kopce od vesnice Pulčín.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz