Penzion Pod lesem

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Hodkovice u Adršpachu
Adresa: 
Hodkovice 304, 542 13 Jívka u Trutnova
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 603 543 911
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.podlesem.adrspach.cz
www.ceskehory.cz/penzionpodlesem
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 17 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 598 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Adršpach počasí Adršpach

Penzion leží v klidné poloze v osadě Hodkovice, která se nachází na okraji známých Adršpašsko-teplických skal, které jsou vzdáleny cca 3km. Bezprostřední okolí nabízí řadu zajímavých značených turistických tras.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rodinný penzion ležící na klidném místě v osadě Hodkovice, která se nachází na okraji známých Adršpašsko-teplických skal, ve vzdálenosti cca 3km. V bezprostřední blízkosti jsou turistické trasy, cyklostezky, nebo také vlaková zastávka, kde můžete využít spojení přímo ke vstupu do skal.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion vznikl moderní přestavbou stylové chalupy. Pronajímán je celý objekt. K dispozici je 6 pokojů. U všech pokojů je samostatné sociální zařízení (sprchový kout, WC, umyvadlo). Pokoje jsou 2-4 lůžkové, každý ještě s možností přistýlky. Vybaveny jsou televizí, satelitem, wifi připojením. Dále je k dispozici ve společných prostorách kulečník, chladnička, mikrovlnná... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžařské vleky - cca 8km (Radvanice), cca 10km (Teplice n.M.), cca 10km (Petříkovice), cca 40km (Pec p.Sn.). Ideální běžecké podmínky (dle sněhu) nadmořská výška cca 600m. Možnost turistických vycházek (Teplicko-Adršpašské skály). Bezprostřední okolí nabízí řadu zajímavých značených turistických tras. Terén je příznivý i pro cykloturistiku. Nedaleko leží i další... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Bartoň služby s.r.o.
Informace poskytnul: Eva Bartoňová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz