Penzion Pod lesem - Poloha, Služby, Okolí

Penzion Pod lesem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný penzion ležící na klidném místě v osadě Hodkovice, která se nachází na okraji známých Adršpašsko-teplických skal, ve vzdálenosti cca 3km. V bezprostřední blízkosti jsou turistické trasy, cyklostezky, nebo také vlaková zastávka, kde můžete využít spojení přímo ke vstupu do skal.
Vybavení a služby
Penzion vznikl moderní přestavbou stylové chalupy. K dispozici je 6 pokojů. Dále samostatný plně vybavený apartmán, typu půldomek 2+1, s vlastním vchodem a parkovacím místem. U všech pokojů je samostatné sociální zařízení (sprchový kout, WC, umyvadlo). Pokoje jsou 2-4 lůžkové, každý ještě s možností přistýlky. Vybaveny jsou televizí, satelitem, wifi připojením. Dále je k dispozici ve společných prostorách kulečník, chladnička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice. U penzionu je možnost grilování a opékaní na venkovní terase. Ubytování je vč. snídaní, formou bufetu. Parkování u objektu v ceně ubytování. Úschovna kol a sportovních potřeb u objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařské vleky - cca 8km (Radvanice), cca 10km (Teplice n.M.), cca 10km (Petříkovice), cca 40km (Pec p.Sn.). Ideální běžecké podmínky (dle sněhu) nadmořská výška cca 600m. Možnost turistických vycházek (Teplicko-Adršpašské skály). Bezprostřední okolí nabízí řadu zajímavých značených turistických tras. Terén je příznivý i pro cykloturistiku. Nedaleko leží i další zajímavá místa, např. Broumov, Náchod, Nové Město nad Metují, Trutnov, Dvůr Králové. Zajímavé turistické cíle jsou i v nedalekém Polsku, v okolí je několik hraničních přechodů. Veřejné koupaliště je vzdáleno 7km. Hostům je možno zajistit vyjížďky na koních a pronájem tenisových kurtů.
TOPlist