Penzion Pod lesem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný penzion ležící na klidném místě v osadě Hodkovice, která se nachází na okraji známých Adršpašsko-teplických skal, ve vzdálenosti cca 3km. V bezprostřední blízkosti jsou turistické trasy, cyklostezky, nebo také vlaková zastávka, kde můžete využít spojení přímo ke vstupu do skal.
Vybavení a služby
Penzion vznikl moderní přestavbou stylové chalupy. K dispozici je 6 pokojů. Dále samostatný plně vybavený apartmán, typu půldomek 2+1, s vlastním vchodem a parkovacím místem. U všech pokojů je samostatné sociální zařízení (sprchový kout, WC, umyvadlo). Pokoje jsou 2-4 lůžkové, každý ještě s možností přistýlky. Vybaveny jsou televizí, satelitem, wifi připojením. Dále je k dispozici ve společných prostorách kulečník, chladnička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice. U penzionu je možnost grilování a opékaní na venkovní terase. Ubytování je vč. snídaní, formou bufetu. Parkování u objektu v ceně ubytování. Úschovna kol a sportovních potřeb u objektu.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařské vleky - cca 8km (Radvanice), cca 10km (Teplice n.M.), cca 10km (Petříkovice), cca 40km (Pec p.Sn.). Ideální běžecké podmínky (dle sněhu) nadmořská výška cca 600m. Možnost turistických vycházek (Teplicko-Adršpašské skály). Bezprostřední okolí nabízí řadu zajímavých značených turistických tras. Terén je příznivý i pro cykloturistiku. Nedaleko leží i další zajímavá místa, např. Broumov, Náchod, Nové Město nad Metují, Trutnov, Dvůr Králové. Zajímavé turistické cíle jsou i v nedalekém Polsku, v okolí je několik hraničních přechodů. Veřejné koupaliště je vzdáleno 7km. Hostům je možno zajistit vyjížďky na koních a pronájem tenisových kurtů.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz