PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Boží Dar » Penzion Pinokio

Penzion Pinokio

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Boží Dar
Adresa: 
Boží Dar 99, okres Karlovy Vary, 362 62
Web adresa:
www.ceskehory.cz/penzionpinokio
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 59 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1028 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Boží Dar

počasí Boží Dar - Novako

Wi-Fi

Je možný

Pro rodiny s dětmi

Nabízíme pohodlné ubytování ve zrekonstruovaném horském rodinném penzionu. Kapacita je 59 lůžek v patnácti 2-5 lůžkových pokojích. Penzion se nachází blízko běžkařských tratí, sjezdařských a sportovních areálů i známé Ježíškovy cesty.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Pobyt se psem: Je možný

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

PENZION PINOKIO se nachází v nejvýše položeném městě střední Evropy, v malebném Božím Daru (nadmořská výška 1028m), ležícím na hranici s Německem pod nejvyšší horou Krušných hor - Klínovcem (1244m n.m), který je turistickým centrem Krušných hor. Penzion najdete přímo ve středu města, naproti konzumu Čáda a skoro naproti Infocentru a muzeu, kousek od náměstí a radnice... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V našem nově zrekonstruovaném penzionu Vám nabízíme možnost ubytování a také stravování v restauraci s domácí kuchyní. Díky svému umístění a dostatečné ubytovací kapacitě je PENZION PINOKIO tím správným místem pro pořádání lyžařských výcviků, škol v přírodě, dětských táborů, sportovních soustředění, firemních akcí atp. Rádi u nás uvítáme rodiny s dětmi a individuální... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Na Božím Daru v Krušných horách jsou celoročně ideální podmínky pro aktivní odpočinek. Penzion se nachází blízko běžkařských tratí, sjezdařských a sportovních areálů i asi nejznámější dětské aktivity na Božím Daru, kterou je populární Ježíškova pošta a Ježíškova cesta se svými dvěma trasami. Na Božím Daru a v jeho blízkém okolí je hned... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Martin Dvořák
Informace poskytnul: Dana Dvořáková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz