PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Bělá pod Pradědem » Penzion Na Pekárně

Penzion Na Pekárně

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Bělá pod Pradědem
Adresa: 
Bělá pod Pradědem 368, 790 85
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-724 722 758
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ubytovaninapekarne.cz www.ceskehory.cz/ubytovaninapekarne
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 22 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 507 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Filipovice

Wi-Fi

Je možný

Parkování

Pro rodiny s dětmi

Venkovní bazén

Chalupa v Bělé pod Pradědem nabízí relativně levné celoroční ubytování pro 22 osob pro rodinné i skupinové pobyty. Ideální poloha 10 minut od Červenohorského sedla a 6km od města Jeseník. Koupací jezírko, lyžárna, venkovní posezení, dětské hřiště a společenská místnost s krbem součástí.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Dětské hřiště
Trampolína
Venkovní gril
Kryté venkovní posezení
Pro rodiny s dětmi
Parkování
Pobyt se psem: Je možný
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U lyžařských vleků (3.2km)
U běžkařských tratí (1.9km)
U cyklostezky (200m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází v Bělé pod Pradědem, Domašov. • Autem: Z Jeseníku (Polska): Po silnici 1/44 do Bělé pod Pradědem - Domašova (směr Šumperk). Penzion se nachází po levé straně. Ze Šumperka (Olomouce): Po silnici 1/44 přes Velké Losiny, Červenohorské sedlo do Bělé pod Pradědem - Domašova (směr Jeseník). Penzion se nachází po pravé straně. Z Bruntálu (Opavy,... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa nabízí ubytování pro 22 osob. 2x vybavená kuchyně s jídelnou, velká společenská místnost s plasmovou TV, WIFI, krbem a dětským koutkem, možnost úschovy kol a lyží, venkovní terasa s posezením, dětské hřiště s pískovištěm, otevřené ohniště, možnost grilování na přenosném grilu. Venkovní koupací jezírko, zahrada. Parkování na vlastním uzavřeném parkovišti.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ski Areál Filipovice - vzdálenost 2km, sedačková lanovka; Ski Areál Červenohorské sedlo - vzdálenost 5km nabízí dobré sněhové podmínky většinou po celou zimu areál v nadmořské výšce 1013m a 8 vleků a 10 sjezdovek. Ski Areál Praděd - Figura Ovčárna - přezdívaný "Moravský ledovec" je zárukou zimních radovánek během vaší dovolené sněhové podmínky jsou zde ideální od... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Vítězslav Maloň - Univerzální
Informace poskytnul: Kateřina Skoupá
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz