Penzion pod Radhoštěm

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Rožnov pod Radhoštěm
Adresa: 
Frenštátská 124, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-571 648 330 +420 731 048 038
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionpr.cz www.ceskehory.cz/fuskova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 380 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pustevny počasí Pustevny

počasí Rožnov pod Radhoštěm počasí Rožnov pod Radhoštěm

Wi-Fi

Po domluvě

Penzion v malebném podhůří Beskyd ve městě Rožnov pod Radhoštěm. Je svou polohou v centru turistického dění tohoto překrásného města.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází cca 1km od centra města Rožnov pod Radhoštěm v těsné blízkosti Valašského muzea v přírodě. Autobusové i vlakové nádraží se nachází cca 2km od našeho penzionu, dosažitelnost možná i linkovými autobusy (směr Ostrava, Žilina), zastávka u Eroplánu (druhá zastávka od autobusového nádraží) asi 5 minut chůze od penzionu. MHD nástupiště 12 z autobusového... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion nabízí 2-3 lůžkové apartmány s vlastním příslušenstvím. Možnost přistýlky, sprchový kout nebo vana na pokoji. WC, barevná TV, lednička, balkon, kuchyňka, WiFi připojení. V přízemí se nachází nově vybudovaný apartmán LUX a jídelna k podávání snídaně, popř k soukromé akci.K dispozici je kryté venkovní posezení s krbem, parkoviště pro osobní vozy. Krásné a příjemné prostředí.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Valašské muzeum v přírodě, stravovací zařízení všech kategorií, areál studeného i teplého koupaliště, diskotéka, bowling, pizzerie, tenisové kurty, minigolf, bungee, trampolíny, centrum města, krytý bazén, golfové hřiště, skokanské můstky, jízdárna. Turistické a cyklistické trasy: Pustevny (12km), Radhošť (10km), socha Radegasta (11km), Tatra muzeum (25km), Štramberk... více >>

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Marie Fusková
Informace poskytnul: Ing. Petr Fusek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz