Penzion pod Radhoštěm - Poloha, Služby, Okolí

Penzion pod Radhoštěm

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází cca 1km od centra města Rožnov pod Radhoštěm v těsné blízkosti Valašského muzea v přírodě. Autobusové i vlakové nádraží se nachází cca 2km od našeho penzionu, dosažitelnost možná i linkovými autobusy (směr Ostrava, Žilina), zastávka u Eroplánu (druhá zastávka od autobusového nádraží) asi 5 minut chůze od penzionu. MHD nástupiště 12 z autobusového nádraží, dále všechny autobusy směřující na Ostravu a Žilinu.
Vybavení a služby
Penzion nabízí 2-3 lůžkové apartmány s vlastním příslušenstvím. Možnost přistýlky, sprchový kout nebo vana na pokoji. WC, barevná TV, lednička, balkon, kuchyňka, WiFi připojení. V přízemí se nachází nově vybudovaný apartmán LUX a jídelna k podávání snídaně, popř k soukromé akci.K dispozici je kryté venkovní posezení s krbem, parkoviště pro osobní vozy. Krásné a příjemné prostředí.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Valašské muzeum v přírodě, stravovací zařízení všech kategorií, areál studeného i teplého koupaliště, diskotéka, bowling, pizzerie, tenisové kurty, minigolf, bungee, trampolíny, centrum města, krytý bazén, golfové hřiště, skokanské můstky, jízdárna. Turistické a cyklistické trasy: Pustevny (12km), Radhošť (10km), socha Radegasta (11km), Tatra muzeum (25km), Štramberk (25km), Hukvaldy (25km), Lázně Teplice (35km), Hranická propast (35km), přehradní nádrže Horní Bečva (15km) a Bystřička (15km). Lyžařské vleky Val. Bystřice (7km), Pustevny (12km), Soláň (10km).
TOPlist