PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion pod Radhoštěm

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází cca 1km od centra města Rožnov pod Radhoštěm v těsné blízkosti Valašského muzea v přírodě. Autobusové i vlakové nádraží se nachází cca 2km od našeho penzionu, dosažitelnost možná i linkovými autobusy (směr Ostrava, Žilina), zastávka u Eroplánu (druhá zastávka od autobusového nádraží) asi 5 minut chůze od penzionu. MHD nástupiště 12 z autobusového nádraží, dále všechny autobusy směřující na Ostravu a Žilinu.
Vybavení a služby
Penzion nabízí 2-3 lůžkové apartmány s vlastním příslušenstvím. Možnost přistýlky, sprchový kout nebo vana na pokoji. WC, barevná TV, lednička, balkon, kuchyňka, WiFi připojení. V přízemí se nachází nově vybudovaný apartmán LUX a jídelna k podávání snídaně, popř k soukromé akci.K dispozici je kryté venkovní posezení s krbem, parkoviště pro osobní vozy. Krásné a příjemné prostředí.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Valašské muzeum v přírodě, stravovací zařízení všech kategorií, areál studeného i teplého koupaliště, diskotéka, bowling, pizzerie, tenisové kurty, minigolf, bungee, trampolíny, centrum města, krytý bazén, golfové hřiště, skokanské můstky, jízdárna. Turistické a cyklistické trasy: Pustevny (12km), Radhošť (10km), socha Radegasta (11km), Tatra muzeum (25km), Štramberk (25km), Hukvaldy (25km), Lázně Teplice (35km), Hranická propast (35km), přehradní nádrže Horní Bečva (15km) a Bystřička (15km). Lyžařské vleky Val. Bystřice (7km), Pustevny (12km), Soláň (10km).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz