Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází cca 1km od centra města Rožnov pod Radhoštěm v těsné blízkosti Valašského muzea v přírodě. Autobusové i vlakové nádraží se nachází cca 2km od našeho penzionu, dosažitelnost možná i linkovými autobusy (směr Ostrava, Žilina), zastávka u Eroplánu (druhá zastávka od autobusového nádraží) asi 5 minut chůze od penzionu. MHD nástupiště 12 z autobusového nádraží, dále všechny autobusy směřující na Ostravu a Žilinu.

  Vybavení a služby

Penzion nabízí 2-3 lůžkové apartmány s vlastním příslušenstvím. Možnost přistýlky, sprchový kout nebo vana na pokoji. WC, barevná TV, lednička, balkon, kuchyňka, WiFi připojení. V přízemí se nachází nově vybudovaný apartmán LUX a jídelna k podávání snídaně, popř k soukromé akci.K dispozici je kryté venkovní posezení s krbem, parkoviště pro osobní vozy. Krásné a příjemné prostředí.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Valašské muzeum v přírodě, stravovací zařízení všech kategorií, areál studeného i teplého koupaliště, diskotéka, bowling, pizzerie, tenisové kurty, minigolf, bungee, trampolíny, centrum města, krytý bazén, golfové hřiště, skokanské můstky, jízdárna. Turistické a cyklistické trasy: Pustevny (12km), Radhošť (10km), socha Radegasta (11km), Tatra muzeum (25km), Štramberk (25km), Hukvaldy (25km), Lázně Teplice (35km), Hranická propast (35km), přehradní nádrže Horní Bečva (15km) a Bystřička (15km). Lyžařské vleky Val. Bystřice (7km), Pustevny (12km), Soláň (10km).

Zpět


TOPlist
  Penzion pod Radhoštěm Rožnov pod Radhoštěm
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion pod Radhoštěm
Ceník ubytování a stravování