PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krkonoše » Ubytování » Fořt » Penzion Fořt

Penzion Fořt

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Černý Důl, Fořt
Adresa: 
Fořt 33, 543 44 Černý důl
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 734 510 238
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionfort.cz www.ceskehory.cz/penzionfort
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

Online kamera kamery v okolí

počasí Rudník

Po domluvě

Ubytování v nových pokojích rekonstruovaného penzionu v osadě Fořt, která je součástí rekreačního střediska Černý Důl ve Východních Krkonoších. K dispozici jsou 3- čtyřlůžkové pokoje, každý s vlastním sociálním zařízením, společnou plně vybavenou kuchyní a dostatečným prostorem na parkování.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion Fořt je součástí rekreačního střediska Černý Důl. Nedaleko penzionu se nachází Kemp Slunečná (www.campingslunecna.cz). Autokemp Slunečná nabízí návštěvníkům přírodní koupání, příjemné prostředí, dětské hřiště, zahradní restauraci a sociální zařízení. Vstup do kempu je zdarma. Kousek od penzionu je i možnost chytání ryb. V osadě Fořt je 5 dní v týdnu otevřen malý obchod se základními potravinami.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování v nově zrekonstruovaném penzionu. K dispozici jsou tři 4-lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC) a společnou kuchyní, která je kompletně vybavena sporákem, troubou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a nádobím. Přímo u objektu je k dispozici dostatečný prostor na parkování. Objekt stojí na pozemku o rozloze 3.000 m2. Zahrada je... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Černý Důl nabízí turistům bowling, kuželky, šipky, lanové centrum, adrenalinové sporty (paragliding, čtyřkolky, horské koloběžky), tenisové kurty a spousty restaurací. Cyklo-turistické tratě.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Petr Čermák
Informace poskytnul: Petr Čermák
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz