PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Fořt

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Fořt je součástí rekreačního střediska Černý Důl. Nedaleko penzionu se nachází Kemp Slunečná (www.campingslunecna.cz). Autokemp Slunečná nabízí návštěvníkům přírodní koupání, příjemné prostředí, dětské hřiště, zahradní restauraci a sociální zařízení. Vstup do kempu je zdarma. Kousek od penzionu je i možnost chytání ryb. V osadě Fořt je 5 dní v týdnu otevřen malý obchod se základními potravinami.
Vybavení a služby
Ubytování v nově zrekonstruovaném penzionu. K dispozici jsou tři 4-lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC) a společnou kuchyní, která je kompletně vybavena sporákem, troubou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a nádobím. Přímo u objektu je k dispozici dostatečný prostor na parkování. Objekt stojí na pozemku o rozloze 3.000 m2. Zahrada je vybavena pískovištěm, houpačkou, trampolínou, ohništěm, přenosným grilem s veškerým potřebným vybavením a zahradním nábytkem. Nekuřácké prostředí.

Pobyt se psem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Černý Důl nabízí turistům bowling, kuželky, šipky, lanové centrum, adrenalinové sporty (paragliding, čtyřkolky, horské koloběžky), tenisové kurty a spousty restaurací. Cyklo-turistické tratě.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz