Penzion Fořt

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Fořt je součástí rekreačního střediska Černý Důl. Nedaleko penzionu se nachází Kemp Slunečná (www.campingslunecna.cz). Autokemp Slunečná nabízí návštěvníkům přírodní koupání, příjemné prostředí, dětské hřiště, zahradní restauraci a sociální zařízení. Vstup do kempu je zdarma. Kousek od penzionu je i možnost chytání ryb. V osadě Fořt je 5 dní v týdnu otevřen malý obchod se základními potravinami.
Vybavení a služby
Ubytování v nově zrekonstruovaném penzionu. K dispozici jsou tři 4-lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC) a společnou kuchyní, která je kompletně vybavena sporákem, troubou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a nádobím. Přímo u objektu je k dispozici dostatečný prostor na parkování. Objekt stojí na pozemku o rozloze 3.000 m2. Zahrada je vybavena pískovištěm, houpačkou, trampolínou, ohništěm, přenosným grilem s veškerým potřebným vybavením a zahradním nábytkem. Nekuřácké prostředí.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Černý Důl nabízí turistům bowling, kuželky, šipky, lanové centrum, adrenalinové sporty (paragliding, čtyřkolky, horské koloběžky), tenisové kurty a spousty restaurací. Cyklo-turistické tratě.
TOPlist