TOPlist

Penzion Cilich

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Kořenov
Adresa: 
Kořenov - Příchovice 615
Telefon: 
zobrazit telefony
mob.:+420-736 534 595
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzioncilich.cz
www.ceskehory.cz/cilich
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 13 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  850 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Kořenov - rozhledna Štěpánka počasí Kořenov - rozhledna Štěpánka

Je možný

Silvestr 2019 / 2020

Ubytovací zařízení disponuje volnou kapacitou pro Silvestr 2019
Přivítejte příchod Nového roku 2020 v objektu Penzion Cilich

Last Minute

Termín: 20.10.2019 - 28.10.2019
   • 1x 5-lůžkový pokoj 230,- /osoba/noc

Poloha a dosažitelnost

Objekt se nachází na vrcholu obce Kořenov - Příchovice, na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš - 7 km od Harrachova. V dosahu 100-200 m autobusová zastávka, několik restaurací, obchod s potravinami, lékař. Vlaková zastávka cca 3 km. Parkování přímo před domem.

Vybavení a služby

K dispozici jsou 3 dvoulůžkové pokoje se dvěma přistýlkami. Každý pokoj má své sociální zařízení. Možnost vaření v kompletně vybavené kuchyňce, spojené s jídelnou pro 13 osob. Zdarma připojení na internet , úschovna lyží a kol, parkování přímo před domem. Dále nabízíme za poplatek možnost využití sauny. V létě je k dispozici pod domem bazén 9 x 4 m.s nočním... více >>

Rekreace a služby v okolí

V místě turistické stezky, projížďky na kolech - cyklotrasy, houbaření. V zimě lyžařské vleky, začínající Jizerská magistrála a jiné běžecké stopy. V létě výlety: rozhledna Štěpánka, Maják a muzeum J.Cimrmana, osada Jizerka, Lesopark - Příchovice, přehrada Souš, pramen Labe, Sněžka, Dvůr Králové - Safari, Boskovské jeskyně, Krakonošovo muzeum - Vysoké nad Jizerou,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Marcela Přichystalová
Informace poskytnul: Marcela Přichystalová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz