Penzion Cilich

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází na vrcholu obce Kořenov - Příchovice, na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš - 6km od Harrachova. V dosahu 100-200m autobusová zastávka, několik restaurací, obchod s potravinami, lékař. Vlaková zastávka cca 2km. Parkování přímo před domem.
Vybavení a služby
K dispozici jsou 3 dvoulůžkové pokoje se dvěma přistýlkami. Každý pokoj má své sociální zařízení. Možnost vaření v kompletně vybavené kuchyňce, spojené s jídelnou pro 13 osob. Zdarma připojení na internet , úschovna lyží a kol, parkování přímo před domem. Dále nabízíme za poplatek možnost využití sauny. V létě je k dispozici pod domem bazén s čističkou, nočním osvětlením, a solárním vytápěním. Pod domem posezení se slunečníky, dětské pískoviště, prolézačky, houpačky, možnost grilování.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V místě turistické stezky, projížďky na kolech- cyklotrasy, houbaření, . V zimě lyžařské vleky, začínající Jizerská magistrála a jiné běžecké stopy. V létě výlety:rozhledna Štěpánka,Maják a muzeum J.Cimrmana, osada Jizerka, Lesopark-Příchovice,přehrada Souš , pramen Labe, Sněžka, Dvůr Králové - Safari, Boskovské jeskyně, Krakonošovo muzeum - Vysoké nad Jizerou, Harrachov -Mumlavské vodopády, sklárna s pivovarem,bobová dráha, Mumlavské vodopády, Liberec - ZOO a Botanická zahrada, Babylon - lunapark, aquapark, Lázně Libverda - Obří sud, Hejnice - kostel, Frýdlant - zámek a hrad atd.
TOPlist