PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Cilich

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází na vrcholu obce Kořenov - Příchovice, na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš - 7 km od Harrachova. V dosahu 200 m autobusová zastávka, několik restaurací, obchod s potravinám. Vlaková zastávka cca 3 km. Parkování přímo před domem.
Vybavení a služby
K dispozici jsou 3 dvoulůžkové pokoje se dvěma přistýlkami. Každý pokoj má své sociální zařízení. Možnost vaření v kompletně vybavené kuchyňce, spojené s jídelnou pro 13 osob. Zdarma připojení na internet, úschovna lyží a kol, parkování přímo před domem. V létě je k dispozici pod domem bazén 9 x 4 m.s nočním osvětlením a solárním vytápěním. Pod domem posezení se slunečníky, dětské pískoviště, možnost grilování.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V místě turistické stezky, projížďky na kolech - cyklotrasy, houbaření. V zimě lyžařské vleky, začínající Jizerská magistrála a jiné běžecké stopy. V létě výlety: rozhledna Štěpánka, Maják a muzeum J.Cimrmana, osada Jizerka, Lesopark - Příchovice, přehrada Souš, pramen Labe, Sněžka, Dvůr Králové - Safari, Boskovské jeskyně, Krakonošovo muzeum - Vysoké nad Jizerou, Harrachov - Mumlavské vodopády, sklárna s pivovarem, bobová dráha, Liberec - ZOO a Botanická zahrada, Babylon - lunapark, aquapark, Lázně Libverda - Obří sud, Hejnice - kostel, Frýdlant - zámek a hrad atd.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz