České hory » Šumava » Ubytování » Kovářov » Penzion Axiom

Penzion Axiom

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Kovářov
Adresa: 
Kovářov 13, Frymburk
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 650 307, 777 677 368
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionaxiom.cz www.ceskehory.cz/penzionaxiom
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 55 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 850 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Frymburk počasí Frymburk

počasí Lipno (skiareál) počasí Lipno (skiareál)

Lipno hlásí 50 - 70 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Wi-Fi

Po domluvě

Penzion Axiom se nachází v chatové oblasti na Kovářovském poloostrově. Strategicky je umístěn 4km od sjezdovek na Martě a 10km od Kramolína. Penzion má 11 prostorných pokojů a čtyři dvoulůžkové. Pro hosty je zde wellness, společná kuchyň, společenská místnost, restaurace s vlastním pivovarem.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází 4km od městyse Frymburk, 10km od obce Lipno. Od hlavní silnice je vzdálen 2km. Penzion stojí 300m za začátkem obce. Z Českého Krumlova se k nám dostanete přes obec Černa v Pošumaví za kterou k nám dojedete po 10km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion má restauraci s dětským koutkem, kde pro Vás vaříme naše speciality a klasická jídla české kuchyně. K restauraci těž patří náš vlastní pivovar. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, vlastním WC, TV, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí. K dispozici je též společná kuchyň, pračka, sušička. Společenská místnost je vybavena fotbálkem, xboxem ,minipinkpong, air hokej.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

4km od nás je první možnost lyžování ve Frymburku pak po 10km přímo na Kramolíně 50km je vbzdálený rakouský Hochficht. Od jezera Lipno je to 300m, kde je možnost bruslení v létě koupání nebo výlety na motorových člunech které půjčujeme. Penzion je položen přímo na cyklostezce takže je výborným strategickým bodem jak pro cyklisty tak i pěší turisty.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Monika Poláková
Informace poskytnul: Polák Luboš
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz