PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Kovářov » Penzion Axiom

Penzion Axiom

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Kovářov
Adresa: 
Kovářov 13, Frymburk
Web adresa:
www.ceskehory.cz/penzionaxiom
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 55 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 850 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Frymburk

počasí Lipno (skiareál)

Lipno hlásí 0 - 15 cm sněhu, Typ sněhu: mokrý

Wi-Fi

Po domluvě

Wellness

Sauna

Venkovní bazén

Penzion Axiom se nachází v chatové oblasti na Kovářovském poloostrově. Strategicky je umístěn 4km od sjezdovek na Martě a 10km od Kramolína. Penzion má 11 prostorných pokojů a čtyři dvoulůžkové. Pro hosty je zde wellness, společná kuchyň, společenská místnost, restaurace s vlastním pivovarem.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Sauna
Wellness
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází 4km od městyse Frymburk, 10km od obce Lipno. Od hlavní silnice je vzdálen 2km. Penzion stojí 300m za začátkem obce. Z Českého Krumlova se k nám dostanete přes obec Černa v Pošumaví za kterou k nám dojedete po 10km.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion má restauraci s dětským koutkem, kde pro Vás vaříme naše speciality a klasická jídla české kuchyně. K restauraci těž patří náš vlastní pivovar. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, vlastním WC, TV, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí. K dispozici je též společná kuchyň, pračka, sušička. Společenská místnost je vybavena fotbálkem, xboxem ,minipinkpong, air hokej.... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

4km od nás je první možnost lyžování ve Frymburku pak po 10km přímo na Kramolíně 50km je vbzdálený rakouský Hochficht. Od jezera Lipno je to 300m, kde je možnost bruslení v létě koupání nebo výlety na motorových člunech které půjčujeme. Penzion je položen přímo na cyklostezce takže je výborným strategickým bodem jak pro cyklisty tak i pěší turisty.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Monika Poláková
Informace poskytnul: Polák Luboš
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz