PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Beskydy » Ubytování » Trojanovice » Penzion Alpina

Penzion Alpina

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Trojanovice
Adresa: 
Trojanovice 240
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-776 767 028, 776 604 600
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzion-alpina.cz www.ceskehory.cz/penzion-alpina
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 600 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pustevny

počasí Frenštát pod Radhoštěm

Wi-Fi

Po domluvě

Pro rodiny s dětmi

Venkovní bazén

Ubytování hotelové kvality v zrekonstruovaném penzionu v srdci Beskyd v malebné podhorské obci Trojanovice u horského potoka na klidném místě u lesa. Každý pokoj má nyní nové manželské dvoulůžko, vlastní sociální zařízení, dobře vybavenou kuchyňku, TV a vysokorychlostní internet (wifi).

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Pro rodiny s dětmi
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion Alpina se nachází v srdci Beskyd v malebné podhorské obci Trojanovice u horského potoka na klidném místě u lesa, poblíž hlavní cesty na Pustevny za hotelem Kocián, kde je parkoviště.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nově zrekonstruované pokoje jsou 2, 3 a 4 lůžkové. Všechny pokoje mají nové sociální zařízení, kuchyňku, TV a vysokorychlostní internet (wifi). Celková kapacita 18 míst je rozdělena takto: 2x2 lůžkový, 2x3 lůžkový a 2x4 lůžkový pokoj. Každý pokoj má vlastní vybavenou kuchyňku což ocení zejména rodiny s dětmi při ohřívání jídel a nápojů. Vybavení: lednice, varná... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Nejznámější turistická místa v Beskydech jsou v přímém dosahu. Celoročně lze podnikat velké množství sportovních, turistických a relaxačních aktivit. V zimě je možné lyžování v několika oceněných ski areálech, v létě koupání ve vlastním bazénu nebo blízkém aquaparku a přehradě, celoročně pak v krytém bazénu ve Frenštátě.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jiří Smetana
Informace poskytnul: Jiří Smetana
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz