TOPlist

Penzion AKTIV

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Vysoké nad Jizerou
Adresa: 
Vysoké nad Jizerou 160, 512 11 Vysoké nad Jizerou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 481 593 132 +420 775 718 310
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420 481 593 132
Web adresa:
www.penzion-aktiv.cz
www.ceskehory.cz/penzion-aktiv
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 75 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  700 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Vysoké nad Jizerou počasí Vysoké nad Jizerou


Poloha a dosažitelnost

Penzion se nachází na rozmezí Krkonoš a Jizerských hor, v městečku Vysoké nad Jizerou. Má ideální polohu v klidné části města. Je vzdálen cca 300m od náměstí, na druhou stranu pouhých 150m od moderního lyžařského areálu "Šachty" (celkem 6 vleků). Do Vysokého nad Jizerou jezdí zejména autobusové spoje, nejbližší vlaková stanice je Jablonec nad Jizerou - 4km.

Vybavení a služby

Každý pokoj je vybavený předsíní s vestavěnou skříní, zvlášť WC a koupelnou se sprchou, dále balkonem. K vybavení penzionu patří: vlastní tělocvična 8x10m (výška 2,7m) s biliárem, el. šipkami a stolním tenisem, venkovní hřiště 12x22m s umělým povrchem Nisaplast, sauna, infrasauna, whirpool, vybavená posilovna 3x7m, restaurace s plazmovou TV 125cm, televizní místnost... více >>

Rekreace a služby v okolí

Na náměstí se nachází herna s bowlingem, sportovní hala (velký sál, malý sál), posilovna, volejbalové a fotbalové hřiště, pizzerie, kavárna, restaurace, bankomat, lékárna a další drobné služby......

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Belu s.r.o.
Informace poskytnul: Benedikt Lůdl
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz