Penzion AKTIV

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází na rozmezí Krkonoš a Jizerských hor, v městečku Vysoké nad Jizerou. Má ideální polohu v klidné části města. Je vzdálen cca 300m od náměstí, na druhou stranu pouhých 150m od moderního lyžařského areálu "Šachty" (celkem 6 vleků). Do Vysokého nad Jizerou jezdí zejména autobusové spoje, nejbližší vlaková stanice je Jablonec nad Jizerou - 4km.
Vybavení a služby
Každý pokoj je vybavený předsíní s vestavěnou skříní, zvlášť WC a koupelnou se sprchou, dále balkonem. K vybavení penzionu patří: vlastní tělocvična 8x10m (výška 2,7m) s biliárem, el. šipkami a stolním tenisem, venkovní hřiště 12x22m s umělým povrchem Nisaplast, sauna, infrasauna, whirpool, vybavená posilovna 3x7m, restaurace s plazmovou TV 125cm, televizní místnost se Sat a DVD, Wi-fi zdarma, dataprojektor Full HD s plátnem 3x2m, PC s přístupem na internet, dětské hřiště, lyžárna, vyhřívaná botárna, vlastní parkoviště, ohniště a gril, velký zahradní altán. Možnost projížďky na našich koních. Hostům penzionu jsou podávány jak snídaně, tak i večeře, případně obědy a svačinky. Specializujeme se na pobyty skupin jako jsou školy a školky v přírodě, veškeré sportovní skupiny, taneční skupiny, a další. Pro tyto skupiny zajišťujeme komlpetní stravu včetně pitného režimu a většina vybavení jako tělocvična, hřiště, posilovna je již v základní ceně pobytu. Pobyt vedoucích zdarma.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Na náměstí se nachází herna s bowlingem, sportovní hala (velký sál, malý sál), posilovna, volejbalové a fotbalové hřiště, pizzerie, kavárna, restaurace, bankomat, lékárna a další drobné služby......
TOPlist