PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Malá Morávka » Apartmány ve Mlýně

Apartmány ve Mlýně

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Malá Morávka
Adresa: 
č.p. 130, 793 36 Malá Morávka
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-773 505 020
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/pensionvemlyne
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Není možný

Aktuálně po kompletní modernizaci: nabízíme celoroční ubytováni v nádherné a atraktivní lokalitě v samém srdci Jeseníků v 5 moderně vybavených apartmánech v obci Malá Morávka. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, kuchyňku, televizi. V přízemí společenská místnost pro 30 lidí


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Pension se nachází v bezprostřední blízkosti lyžařských vleků, v horní části Malé Morávky asi 8km od Ovčárny (Praděd). Pouze 400m od chalupy je vzdálen moderní skiareál Kopřivná (www.koprivna.cz) s 6tisedačkovou vyhřívanou lanovkou. Lanovka má krycí bublinu a zpomalenou sedací plošinu pro děti. Autobusová zastávka 400m, vlaková stanice 3km – Malá Morávka.... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Vybavení chalupy: po modernizaci jsou k dispozici: 4 apartmány (každý pro 4-6 osob) a 1 dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, postýlka možná po předchozí domluvě (všechny pokoje jsou v 1.patře) - každý apartmán má vlastní koupelnu (WC a sprchový kout), kuchyňku (indukční varná deska, trouba, lednice, várná konvice, základní nádobí). Nekuřácké prostředí. V... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Chalupa je vzdálena pouhých 400m od Skiareálu Kopřivná s 6ti sedačkovou lanovkou. Lanovka je vyhřívaná , má krycí bublinu a zpomalenou sedací plošinou pro děti. Sjezdovky v Kopřivné : 1350 m dlouhá sjezdovka je nejdelší v okolí , zároveň pro zdatné lyžaře je k dispozici červená sjezdovka o délce 920 m. Obě sjezdovky jsou skvěle nasvětlené pro večerní... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jitka Hübnerova
Informace poskytnul: Jitka Hübnerova
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz