Pension ve Mlýně - Poloha, Služby, Okolí

Pension ve Mlýně

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází v bezprostřední blízkosti lyžařských vleků, ve vrchní části Malé Morávky 8km od Ovčárny (Praděd). Autobusová zastávka 300m, vlaková stanice 3km – Malá Morávka. Obchod s potravinami a pošta 2,5 km. Parkování přímo u objektu.Nejbližší vlek ski areál Kopřivná - 300 m- mimo jiné je zde čtyřsedačková lanovka s délkou vleku 1350 m.
Vybavení a služby
1x 2-lůžkový pokoj, 1x 3-lůžkový pokoj, 3x 4-lůžkový pokoj, 1x 5-lůžkový pokoj, 1x 8-lůžkový pokoj.Bezbariérový přístup- není. Pokoje jsou v patře. Pokoje jsou standardně vybaveny, soc.zařízení je přímo na patře pro ženy 2x WC a 1 sprcha, totéž pro muže. Dálší 2 WC v přízemí.. Na každém pokoji je plně vybavená kuchyňka s lednicí, el.vařičem - dvouplotýnkovým a varnou konvicí.K dispozici protialergické deky a polštáře, povlečení v ceně.Nekuřácké prostředí. V přízemí je společenská místnost pro 30 lidí s krbem a TV se satelitem, úschovna kol a lyží, v letním období posezení u ohniště, venkovní bazén. Koupání v sudu pod širým nebem pro 5 osob.Nástup k pobytu v den určení po 16 té hodině, odjezd do 10 té hodiny .

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: Pro Hrubý Jeseník je charakteristická dlouhá zima s dostatkem sněhu, poskytující ideální podmínky pro sjezdové a běžecké lyžování (zimní střediska v okolí Malá Morávka, Karlov, Praděd). Letní aktivity: Letní měsíce přináší řadu horských tras pro pěší i cyklistickou turistiku. Jeden z oblíbených turistických cílů jsou klimatické lázně Karlova Studánka, které je též výchozím bodem k úbočí nejvyšší hory Praděd (z autobusového stanoviště Hvězda funguje kyvadlová doprava), z něj dále na Červenohorské sedlo, po hřebeni na Skřítek či do Velké kotliny. Malá Morávka může též být výchozí bod pro vaše výlety: rezervace Rejvíz, lázeňská střediska Velké Losiny, Lázně Lipová a Jeseník. Ve Vrbně p. Prad. možnost navštívit sklárnu u Jakuba - malovýroba historického skla.
TOPlist