PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Orlické hory » Ubytování » Radvanice » Pension Radvanice

Pension Radvanice

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Radvanice
Adresa: 
Radvanice 170, 542 12 okr. Trutnov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420603 427 884
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-499 897 355
Web adresa:
www.pensionradvanice.cz www.ceskehory.cz/pensionradvanice
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 90 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 400 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Radvanice

Sauna

U lyžařských vleků

Pension s kapacitou 90 lůžek v apartmánech a pokojích v Jestřebích horách 11 km od Adršpašských skal. Nabízíme Restauraci se zahrádkou, českou kuchyni a grilované speciality, dětské hřiště, tenis, tělocvičnu, fotbalové hřiště, saunu, kola, sjezdovku. diskotéku, školy v přírodě, sportovní soustředění

Celkové vybavení objektu
Sauna
Umístění objektu
U lyžařských vleků (900m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Pension Radvanice se nachází v překrásné a turisticky velice oblíbené oblasti Jestřebích hor asi 16 km od Trutnova a 11 km od Adršpašských skal. Leží na okraji vesnice Radvanice. Pension je dostupný po celý rok autem. Vzdálenost od zastávky vlaku je cca 1,5 km a od zastávky autobusu cca 800 m.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pension má kapacitu 90 lůžek v jedno nebo dvoupokojových apartmánech nebo pokojích. Apartmány mají vlastní sociální zařízení. Pokoje mají společné sociální zařízení na patře. Všechny apartmány i pokoje jsou umístěny v prvním patře pensionu. Hosté mohou využít společenskou místnost, ping pong, šipky, kulečník, wii, dvd, data projektor. V přízemí se nachází restaurace,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V obci se nachází pošta, zdravotní středisko, obchod s potravinami a drogerie. V okolí je možno využít tělocvičnu (200m), posilovnu, hřiště na fotbal(travnaté-velké) a volejbal, jízdárnu koní (8km). Koupání v přírodním koupališti Kuprovka (3km), na koupališti ve Chvalči (4 km), na koupališti v Petříkovicích (9km) nebo v areálu s tobogánem v Trutnově. V okolí je mnoho... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: ROSKAR, s.r.o.
Informace poskytnul: Roman Lindauer
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz