PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Pension Radvanice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension Radvanice se nachází v překrásné a turisticky velice oblíbené oblasti Jestřebích hor asi 16 km od Trutnova a 11 km od Adršpašských skal. Leží na okraji vesnice Radvanice. Pension je dostupný po celý rok autem. Vzdálenost od zastávky vlaku je cca 1,5 km a od zastávky autobusu cca 800 m.
Vybavení a služby
Pension má kapacitu 90 lůžek v jedno nebo dvoupokojových apartmánech nebo pokojích. Apartmány mají vlastní sociální zařízení. Pokoje mají společné sociální zařízení na patře. Všechny apartmány i pokoje jsou umístěny v prvním patře pensionu. Hosté mohou využít společenskou místnost, ping pong, šipky, kulečník, wii, dvd, data projektor. V přízemí se nachází restaurace, která je v provozu od 11 do 23 hodin a podle potřeby i déle. Jídlo pro hosty se podává v jídelně s kapacitou 100 míst, která jinak slouží pro pořádání bálů a konferencí. V přízemí je také umístěna diskotéka. Club City Face je v provozu každý pátek a sobotu od 20 hodin. V suterénu je hostům k dispozici za poplatek sauna. Součástí pensionu je i 200m vzdálený tenisový kurt. Můžete si půjčit horská kola nebo si zahrát kroket.
Rekreace a služby v okolí
V obci se nachází pošta, zdravotní středisko, obchod s potravinami a drogerie. V okolí je možno využít tělocvičnu (200m), posilovnu, hřiště na fotbal(travnaté-velké) a volejbal, jízdárnu koní (8km). Koupání v přírodním koupališti Kuprovka (3km), na koupališti ve Chvalči (4 km), na koupališti v Petříkovicích (9km) nebo v areálu s tobogánem v Trutnově. V okolí je mnoho cykloturistických a turistických tras. Asi 1,3 km od pensionu se nachází 800m dlouhá, středně náročná sjezdovka (umělé osvětlení, zasněžování, cena 150,- Kč/osoba/den). Polovinu cesty ke sjezdovce můžete dojet na lyžích a zpět také. Běžkaři mohou využít množství běžeckých tratí. Z turistických zajímavostí jmenujme např.: Adršpašsko - Teplické skály, Broumovské skály, Zámeček Skály a zřícenina hradu Skály, rozhledna Žaltman, Muzeum bratří Čapků, Safari ve Dvoře Králové nad Labem, Babiččino údolí, Ratibořice, Opočno, opevnění z 2.světové války, pevnost Dobrošov, Kuks atd.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz