PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Krušné hory » Ubytování » Háj u Loučné » Pension Max Klínovec

Pension Max Klínovec

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Loučná pod Klínovcem, Háj
Adresa: 
Háj 210, 43191 Loučná pod Klínovcem
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 725 03 03 06
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.maxklinovec.cz www.ceskehory.cz/maxklinovec
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 70 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 1008 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Klínovec

počasí Loučná pod Klínovcem

Wi-Fi

Penzion MAX Klínovec je moderní sportovní centrum pro aktivní rodiny s dětmi, které se nachází přímo v centru Skiareálu Klínovec, pár metrů od nástupu sedačkové lanovky Dámská. Nabízí ubytování, kavárnu a restauraci, půjčovnu sportovního vybavení, lyžařskou školu, dětský areál MAXPark se sjezdovkou


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion MAX Klínovec je moderní sportovní centrum pro aktivní rodiny s dětmi, které se nachází přímo v centru Skiareálu Klínovec, pár metrů od nástupu sedačkové lanovky Dámská. Nabízí útulné ubytování, příjemnou kavárnu a restauraci, půjčovnu sportovního vybavení, lyžařskou školu JPK Klínovec (www.jpkklinovec.cz) a dětský areál MAX Park s vlastní minisjezdovkou,... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Restaurace MAX Klínovec - výborná kuchyně, příjemné posezení pro 70 lidí s krbem a velkou terasou přímo u sjezdovky Dámská. Café MAX Klínovec - zahřejete se u výborné kávy, horké čokolády, výběrových ochucených čajů, Bombardina nebo svařáku. Z lehkého občerstvení můžeme doporučit zapečené panini, které si můžete odnést s coffee to go. Každý den pro vás připravujeme... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Zima: Sjezdové lyžování ve Skiareálu Klínovec-Boží Dar. Pro běžkaře je připraveno několik desítek kilometrů upravovaných tratí. Pro snowboardisty zase přichystal Klínovec kvalitní snowpark s U-rampou. Léto: Nově vybudované lanové centrum. Výlety s průvodcem na terénních koloběžkách a horských kolech různých délek a náročností. Pěší turistika. V blízkosti penzionu se nachází nově otevřený Trail park.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pavel Elster
Informace poskytnul: Sonja Řečínská
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz