PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Pension Max Klínovec

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion MAX Klínovec je moderní sportovní centrum pro aktivní rodiny s dětmi, které se nachází přímo v centru Skiareálu Klínovec, pár metrů od nástupu sedačkové lanovky Dámská. Nabízí útulné ubytování, příjemnou kavárnu a restauraci, půjčovnu sportovního vybavení, lyžařskou školu a dětský areál MAX Park s vlastní minisjezdovkou, zastřešenými jezdícími pásy a spoustou zábavných atrakcí. Svojí polohou v centru Klínovce a službami pro pobyt s dětmi je Penzion MAX ideálním místem pro aktivní dovolenou s celou vaší rodinou! Penzion MAX Klínovec nabízí: levné ubytování přímo na sjezdovce služby pro rodiny s dětmi, děti pod 3roky zdarma příjemná kavárna a restaurace půjčovna sportovního vybavení a lyžařská škola rodinná a zábavná atmosféra, nekuřácké prostředí Wi-Fi v celém objektu zdarma parkoviště přímo u penzionu zdarma
Vybavení a služby
Restaurace MAX Klínovec - výborná kuchyně, příjemné posezení pro 70 lidí s krbem a velkou terasou přímo u sjezdovky Dámská. Café MAX Klínovec - zahřejete se u výborné kávy, horké čokolády, výběrových ochucených čajů, Bombardina nebo svařáku. Z lehkého občerstvení můžeme doporučit zapečené panini, které si můžete odnést s coffee to go. Každý den pro vás připravujeme také oblíbené domácí moučníky a dorty. Nově jsme pro vás vybudovali útulné světlé pokoje s moderním sociálním zařízením. V komplexu penzionu MAX je vám k dispozici půjčovna sportovního vybavení. Přímo u sjezdovky si tak můžete zapůjčit kvalitní lyžařské a snowboardové komplety a široký sortiment dalšího vybavení pro děti i dospělé. Ve spolupráci s ověřenou lyžařskou školou JPK Klínovec zajištujeme pro děti i dospělé individuální nebo skupinové kurzy lyžování a snowboardingu.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Zima: Sjezdové lyžování ve Skiareálu Klínovec-Boží Dar. Pro běžkaře je připraveno několik desítek kilometrů upravovaných tratí. Pro snowboardisty zase přichystal Klínovec kvalitní snowpark s U-rampou. Léto: Nově vybudované lanové centrum. Výlety s průvodcem na terénních koloběžkách a horských kolech různých délek a náročností. Pěší turistika. V blízkosti penzionu se nachází nově otevřený Trail park.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz