PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Hůrka » Pension Adler

Pension Adler

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Horní Planá, Hůrka
Adresa: 
Hůrka 67, 382 26 ,726 Horní Planá
Telefon: 
zobrazit telefony
604 506 873, 603 202 356
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.lipno-hochficht-sumava.cz www.ceskehory.cz/pensionadler
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 24 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 726 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Černá v Pošumaví

počasí Horní Planá

Wi-Fi

Po domluvě

Pokoje s výhledem na Lipno - restaurace pouze pro hosty penzionu - snídaně, polopenze, Wifi připojení zdarma - pláž pouze pro hosty pensionu, pozvolný vstup do vody - dětské hřiště s trampolínou, velká zahrada s venkovním posezením výhledem na Lipno, ohniště, gril.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rádi bychom Vás pozvali do našeho pensionu, který se nachází v krásné lokalitě Lipno - Šumava, leží přímo na břehu jezera Lipno v obci Hůrka u Černé v Pošumaví směrem na Horní Planou.Vhodné pro rodiny s dětmi, rybáře, lyžaře ( lyžování Hochficht, Lipno, Šumava, Sterstein, Schöneben ) sportovní nadšence ... každý si tu najde to své :-)

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovací kapacita je 24 lůžek, součástí pensionu je restaurace, která je k dispozici pouze pro hosty našeho pensionu. Restaurace, pokoje a ostatní vnitřní prostory penzionu jsou nekuřácké. Ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Ubytování ve dvoupokojovém apartmánu - 1 dvoulůžkový pokoj, 1 třílůžkový pokoj,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lipensko je pravým rájem pro všechny milovníky atraktivní dovolené. Nabízí snad všechny druhy aktivit jako jsou koupání, rybařina, cyklistika, jachting, windsurfing, pěší turistika, houbaření, sjezd řeky Vltavy na kánoi nebo raftu. V blízkém okolí můžete využít: Půjčovna katamaránů, placená pláž s tobogánem, půjčovna šlapadel a surfů, letní kino v Černé v... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: František Domin
Informace poskytnul: Zdenka Dominová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz