TOPlist

Pension Adler

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
ZIMNÍ POBYTY S LYŽOVÁNÍM V RAKOUSKÉM AREÁLU HOCHFICHT - UBYTOVÁNÍ, POLOPENZE, SKIPAS A DOPRAVA, TO VŠE ZA ZVÝHODNĚNOU CENU. REZERVUJTE VČAS, VOLNÉ KAPACITY NAJDETE NA NAŠICH STRÁNKÁCH. Rádi bychom Vás pozvali do našeho pensionu, který se nachází v krásné lokalitě Šumavy, přímo na břehu lipenského jezera v jedné z jeho nejširších částí.
Vybavení a služby
Ubytovací kapacita je 24 lůžek, součástí pensionu je restaurace, která je k dispozici pouze pro hosty našeho pensionu. Restaurace, pokoje a ostatní vnitřní prostory penzionu jsou nekuřácké. Ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Ubytování ve dvoupokojovém apartmánu - 1 dvoulůžkový pokoj, 1 třílůžkový pokoj, kuchyně, lednice, sporák, sprchový kout, WC. Maximální kapacita pensionu je 24 lůžek. Téměř všechny pokoje jsou s výhledem na jezero! ZIMNÍ NABÍDKA - LYŽOVÁNÍ V RAKOUSKÉM AREÁLU HOCHFICHT-BALÍČEK HOCHFICHT- BALÍČEK ZAHRNUJE: ŠESTIDENNÍ POBYT S POLOPENZÍ, DOPRAVA , PERMANENTKA!!! Pro rybáře máme zajištěn kompletní servis - prodej rybářských povolenek, lodě s elektromotory, echolot, vyhrazené místo pro očištění a filetování Vašich úlovků, mrazící box. Uzamykatelná garáž na úschovu kol, lyží. Venkovní posezení na velké zahradě s výhledem na jezero. Ohniště, gril. Parkování na pozemku pensionu (zdarma). Prodej map. Po telefonické dohodě ubytujeme (zdarma) i Vašeho čtyřnohého miláčka (pouze malá plemena)

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lipensko je pravým rájem pro všechny milovníky atraktivní dovolené. Nabízí snad všechny druhy aktivit jako jsou koupání, rybařina, cyklistika, jachting, windsurfing, pěší turistika, houbaření, sjezd řeky Vltavy na kánoi nebo raftu. V blízkém okolí můžete využít: Půjčovna katamaránů, placená pláž s tobogánem, půjčovna šlapadel a surfů, letní kino v Černé v Pošumaví nebo v Horní Plané, jízda historickým vlakem s parní lokomotivou, vyjížďky na koních, jízda parníkem, 2 převozy přes jezero Návštěvu krásného města Český Krumlov, kde můžete vidět mimo jiné: státní hrad a zámek, muzeum voskových figurín, muzeum útrpného práva, Egon Schiele Art Centrum, prohlídka grafitového dolu. Návštěvu hradu v Rožmberku nad Vltavou, klášterů ve Vyšším Brodě a ve Zlaté Koruně a mnoho dalších zajímavých míst! V zimní sezóně můžete využít: rozsáhlé běžecké stopy po celé Šumavě, bruslení na zamrzlé hladině jezera, lyžařský areál Kramolín, lyžařský areál Hochficht v Rakousku.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz