Pension Adler - Poloha, Služby, Okolí

Pension Adler

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
ZIMNÍ POBYTY S LYŽOVÁNÍM V RAKOUSKÉM AREÁLU HOCHFICHT - UBYTOVÁNÍ, POLOPENZE, SKIPAS A DOPRAVA, TO VŠE ZA ZVÝHODNĚNOU CENU. REZERVUJTE VČAS, VOLNÉ KAPACITY NAJDETE NA NAŠICH STRÁNKÁCH. Rádi bychom Vás pozvali do našeho pensionu, který se nachází v krásné lokalitě Šumavy, přímo na břehu lipenského jezera v jedné z jeho nejširších částí.
Vybavení a služby
Ubytovací kapacita je 24 lůžek, v nově zrekonstruované části jsme vybudovali restauraci, která je k dispozici pouze pro hosty našeho pensionu. Restaurace, pokoje a ostatní prostory penzionu jsou nekuřácké. Ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích,všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Ubytování ve dvoupokojovém apartmánu - 1 dvoulůžkový pokoj, 1 třílůžkový pokoj, kuchyně, lednice, sporák, sprchový kout, WC. Maximální kapacita pensionu je 24 lůžek. Téměř všechny pokoje jsou s výhledem na jezero ! ZIMNÍ NABÍDKA - LYŽOVÁNÍ V RAKOUSKÉM AREÁLU HOCHFICHT-BALÍČEK HOCHFICHT- BALÍČEK ZAHRNUJE: ŠESTIDENNÍ POBYT S POLOPENZÍ, DOPRAVA , PERMANENTKA!!! Pro rybáře máme zajištěn kompletní servis - prodej rybářských povolenek, lodě s elektromotory, echolot, vyhrazené místo pro očištění a filetování Vašich úlovků, mrazící box. Uzamykatelná garáž na úschovu kol, lyží. Venkovní posezení na velké zahradě s výhledem na jezero. Ohniště, gril. Parkování na pozemku pensionu (zdarma). Ruské kuželky, petanque, košíková, badminton. Prodej hygienických potřeb. Prodej map. Po telefonické dohodě ubytujeme (zdarma) i Vašeho čtyřnohého miláčka!

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lipensko je pravým rájem pro všechny milovníky atraktivní dovolené. Nabízí snad všechny druhy aktivit jako jsou koupání, rybařina, cyklistika, jachting, windsurfing, pěší turistika, houbaření, sjezd řeky Vltavy na kánoi nebo raftu. V blízkém okolí můžete využít: Půjčovna katamaránů-placená pláž s tobogánem-půjčovna šlapadel a surfů-letní kino v Černé v Pošumaví nebo v Horní Plané-jízda historickým vlakem s parní lokomotivou-vyjížďky na koních-jízda parníkem-2 převozy přes jezero Návštěvu krásného města Český Krumlov,kde můžete vidět mimo jiné: - státní hrad a zámek - muzeum voskových figurín - muzeum útrpného práva - Egon Schiele Art Centrum - prohlídka grafitového dolu - Návštěvu hradu v Rožmberku nad Vltavou, klášterů ve Vyšším Brodě a ve Zlaté Koruně a mnoho dalších zajímavých míst! -  V zimní sezóně můžete využít - rozsáhlé běžecké stopy po celé Šumavě - bruslení na zamrzlé hladině jezera - lyžařský areál Kramolín - lyžařský areál Hochficht v Rakousku
TOPlist