PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Frymburk
Adresa: 
Apartmán G2 - 6 (areál Wellness hotelu Frymburk), Frymburk 397, 382 79 Frymburk
Web adresa:
www.ceskehory.cz/papetofrymburk
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 4 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 708 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Frymburk

Wi-Fi

Parkování

Nekuřácký objekt

U lyžařských vleků

Nabízíme ubytování v nově postaveném apartmánu, nacházejícím se v obci Frymburk, ležícím v Jihočeském kraji na břehu vodní nádrže Lipno. Apartmán je vybudovaný pro jednu rodinu (max. 5 osob). K dispozici je obývací pokoj s kuchyní, koupelna, ložnice a předzahrádka.

Papeto Detailní informace
Typ jednotky: Apartmán
2 Lůžka + 2 Přistýlky, Kuchyňský kout, Vlastní sociální zařízení, Obývací pokoj
Ložnice:
1x Dvoulůžko
Lůžka mimo ložnice:
2x Přistýlka
Televize
Wi-Fi
Detailní popis »
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní posezení
Venkovní gril
Pračka
Povlečení
Parkování
Nekuřácký objekt
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U lyžařských vleků (1.3km)
U běžkařských tratí (800m)
U koupací vody / koupaliště / aquaparku (300m)
U cyklostezky (280m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nabízíme ubytování v nově postaveném apartmánu, nacházejícím se v obci Frymburk. Městys Frymburk leží v Jihočeském kraji na břehu vodní nádrže Lipno. Apartmán je vybudovaný pro jednu rodinu (max. 5 osob). K dispozici je obývací pokoj s kuchyní, koupelnou a ložnicí o celkové ploše 63m2. K apartmánu přiléhá zahrádka, která v letních měsících nabízí příjemné posezení... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Kuchyně je vybavena vestavěnou kuchyňskou linkou s myčkou nádobí, ledničkou s mrazákem, mikrovlnou troubou, indukční deskou a horkovzdušnou troubou. Součástí je i kapslový kávovar Dolce Gusto, varná konvice, toustovač a další vybavení. Obývací pokoj je vybaven rozkládací sedací soupravou Phase, která je určena pro denní spaní s kvalitní matrací pro pohodlné... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Možnosti sportovních a kulturních aktivit: Lokalita nabízí celoroční využití k aktivnímu i relaxačnímu odpočinku. V okolí se nachází turistické trasy a cyklotrasy nabízející široké možnosti pro pěší i cyklisty. V letní sezoně je možné využít vodních radovánek na několika plážích, provozovat vodní sporty nebo rybaření. Přímo v obci je jedna ze stanic přívozu, který... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Pavla Činčurová
Informace poskytnul: Pavla Činčurová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz