PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Nová Pec » Nova Lake Resort

Nova Lake Resort

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Nová Pec
Adresa: 
Nové Chalupy 117
Web adresa:
www.ceskehory.cz/novalakeresort
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Nova Lake Resort je nově otevřený rekreační resort s apartmány v obci Nová Pec, malé obci nacházející se v trojúhelníku mezi hranicemi s Rakouskem a Německem.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Nova Lake Resort se nachází jen 200m od lipenského jezera v obci Nová Pec. Hned za Resortem se nachází lesy s vyhlášenými místy pro sběr lesních plodů. Areál leží bezprostředně vedle šumavských cyklostezek. Do areálu Nova Lake Resort se snadno dostanete autem, autobusem i vlakem. V létě navíc Novou Pecí projíždí několikrát denně šumavský "zelený" cyklobus. V Nové Peci... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V rekreačním areálu Nova Lake Resort jsou pro Vás k dispozici 4 typy různě velkých komfortních apartmánů pro 2-6 osob s 1-2 ložnicemi. Všechny apartmány disponují obývacím pokojem, plně vybavenou kuchyní, 1 koupelnou, televizí v obývacím pokoji, přízemní apartmány navíc krbem, internetovým připojením zdarma.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V blízkosti apartmánů Vám nabízíme bohatou nabídku zimních i letních volnočasových aktivit. Nova Lake Resort je ideální pro nezapomenutelnou rodinnou dovolenou a prázdniny, či pobyt prarodičů s vnoučaty i bez nich. Blízkost moderních rakouských středisek Hochficht a Sternstein, jsou zárukou skvělé lyžařské dovolené. Běžecké stopy jsou v okolí Nové Pece vyhlášené. Na... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Gabriela Novák Gallová
Informace poskytnul: Petr Novák
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz