Nova Lake Resort

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nova Lake Resort se nachází jen 200m od lipenského jezera v obci Nová Pec. Hned za Resortem se nachází lesy s vyhlášenými místy pro sběr lesních plodů. Areál leží bezprostředně vedle šumavských cyklostezek. Do areálu Nova Lake Resort se snadno dostanete autem, autobusem i vlakem. V létě navíc Novou Pecí projíždí několikrát denně šumavský "zelený" cyklobus. V Nové Peci se nachází autobusová zastávka i vlakové nádraží vzdálené asi 800m Při cestě autem doporučujeme trasu Č.Budějovice – Č.Krumlov – Černá v Pošumaví – Horní Planá - Nová Pec.
Vybavení a služby
V rekreačním areálu Nova Lake Resort jsou pro Vás k dispozici 4 typy různě velkých komfortních apartmánů pro 2-6 osob s 1-2 ložnicemi. Všechny apartmány disponují obývacím pokojem, plně vybavenou kuchyní, 1 koupelnou, televizí v obývacím pokoji, přízemní apartmány navíc krbem, internetovým připojením zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkosti apartmánů Vám nabízíme bohatou nabídku zimních i letních volnočasových aktivit. Nova Lake Resort je ideální pro nezapomenutelnou rodinnou dovolenou a prázdniny, či pobyt prarodičů s vnoučaty i bez nich. Blízkost moderních rakouských středisek Hochficht a Sternstein, jsou zárukou skvělé lyžařské dovolené. Běžecké stopy jsou v okolí Nové Pece vyhlášené. Na jaře a v létě je hitem jízda na kole či inlinech po šumavských cyklostezkách. Kousek od hranic s Rakouskem leží oblíbené golfové hřiště. Nova Lake Resort je vhodná především pro klidnou, aktivně strávenou dovolenou mladých párů, rodičů s dětmi a seniorů.
TOPlist