TOPlist

Na Stodolci

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Dolní Chřibská
Adresa: 
407 44 Chřibská č.p. 40
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 602 321 828 , +420 412 381 028
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.nastodolci.cz
www.ceskehory.cz/nastodolci
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 40 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  340 m.

Online kamera kamery v okolí

Po domluvě

počasí Horní Podluží počasí Horní Podluží


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Usedlost je umístěna v obci Dolní Chřibská na samém okraji Národního parku České Švýcarsko, na dohled od Lužických hor v chráněné krajiné oblasti Labské pískovce. Usedlostí prochází značená turistická trasa, propojující Chřibskou s Pavlíniným údolím a dále Rynarticemi, Jetřichovicemi s možností dojít až na Pravčickou bránu a do Hřenska. Usedlost je obklopena loukami a... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Usedlost poskytuje ubytování ve čtyřech samostatných objektech. Stará část - roubená chalupa z roku 1881, kde v podkroví je 6 pokojů s kapacitou 18lůžek, každý s vlastní koupelnou a wc, na chodbě před pokoji jsou pro hosty k dispozici ledničky, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba a přebalovací pult. Maštal - 2 apartmány ve stodole nad stájemi s koňmi s kapacitou 7... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Národní park České Švýcarsko nabízí množství značených turistických cest, na nejkrásnější místa regionu. Množství cyklostezek uspokojí i náročné cyklisty. V okolí je velké množství nabídek koupání pro rodinny s dětmi. Za zmínku stojí i nepřeberné množství skláren, které nabízejí exkurze. Okolní kraj je posetý rozhlednami. Susední Německo, které je nadosah, nabízí... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Na Stodolci, spol. s r.o.
Informace poskytnul: Matěj Kudla
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz