Na Stodolci 1881

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
1.Hotelové pokoje: Pokoj + koupelna, WC: 500,- Kč/osoba/den/snídaně
Ubytování pouze na jednu noc 600,- Kč/osoba

2.Vánoce, Silvestr, Velikonoce: 600,- Kč/osoba/den

3.Samostatný selský dům – roubenka: 5-8 lůžek, dvě podlaží, předsíň, 3 pokoje, kompletně vybavená kuchyň, pračka, myčka. Koupelna s vířivkou, WC, dále samostatné WC v přízemí. Cena minimum 2200,- Kč/den

Pes, kočka, morče, atd. je účtováno 100,- Kč za úklid za zvíře za víkend,
týdenní pobyt 300,- Kč za zvíře.
Rekreační poplatek obci: v ceně
Letní sezona - ceny
Platné ceny od 01.05. - 30.10.

1.Hotelové pokoje: Pokoj + koupelna, WC: 500 - 600,- Kč/osoba/den/ snídaně
Ubytování pouze na jednu noc 550,- Kč/osoba

2.Samostatný selský dům – roubenka: 5-8 lůžek, dvě podlaží, předsíň, 3 pokoje, kompletní kuchyň, pračka myčka. Koupelna s vířivkou WC, samostatné WC v přízemí. Cena smluvní dle délky a počtu osob. 5 osob: 2200,- Kč/den,
nad 5 osob za každou osobu navíc 300,- Kč/den

Pes, kočka, morče, atd. je účtováno 100,- Kč za úklid za zvíře za víkend,
týdenní pobyt 300,- Kč za zvíře.
Rekreační poplatek obci: v ceně
Období mimo sezónu - ceny
Ceny mimo sezónu se stanovují individuálně dle počtu osob a délky pobytu v penzionu, případně dle dalších poskytovaných služeb.
Vychází ze základní víkendové ceny 500,- Kč/osoba/den/snídaně.
Pes, kočka, morče, atd. je účtováno 100,- Kč za úklid za zvíře za víkend,
týdenní pobyt 300,- Kč za zvíře.
Rekreační poplatek obci: v ceně
Slevy:
Děti do 12 let sleva -30%.
Další informace:
Penzion je možné najmout celý. Ceny jsou pak smluvní pro konkrétní takový případ v návaznosti na další případné požadované služby. (Multimediální konferenční vybavení apod.). Uvažovaný případ školení, brainstormingy, konference, svatby, oslavy apod.

Vánoce a Silvestr, Velikonoce 600,- Kč/osoba/den
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz